Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néha undorítónak és taszítónak találom a puncit? OK szűz vagyok még. Lehet ez az oka? Vagy mert tartok tőle? Már a sextől?

Figyelt kérdés

Senki sincs a láthatáron.

De mivan ha lefekszem valakivel és jobban elemgy a kedvem tőle?Ha utána még riasztób lesz?

Persz van amikor nagyon is tetszik. Képen,mert még nem találkoztam eggyel sem előben.

Néh valamiért nagyon taszító az a síkos izé.Máskor meg szívesen közelednék hozzá.

Arról már nem is beszélve,hogy nem vagyok tini.


2008. nov. 18. 15:16
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
96%

Kedves Kérdező!


Semmi baj. Még nagyon fiatal lehetsz (bár nem írtad, hány éves vagy), lelkileg még nem készültél fel erre. Ez életkori sajátosság, el fog múlni. Sok iskolai felvilágosító órán tapasztaltam már hasonló reakciókat.


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2008. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogod szeretni, ne aggódj! Ezt garantálom neked!

Lehet, hog yaz első egy-két alkalommal szokatlan lesz, de az tuti, hogy néhány akció után nem lesz ott gond...

Tapasztaltból mondom


B.P.

2008. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
43%
Melegnek is kell valakinek lennie...............
2008. nov. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Köszi,nem vagyok meleg. Nem is látoma kettő között az összefüggést.
2008. nov. 18. 16:15
 5/54 A kérdező kommentje:

Dr Szalai Krisztián

a 24 mennyire fiatal?

2008. nov. 18. 16:15
 6/54 anonim válasza:
75%
jujjj, itt már gondok lesznek/ vannak...
2008. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

Miféle gondok?

Mint írtam nem mindig.Csak néha.

Az igazi kérdés au az,hogy ha lefekszem valakivel nem fog elmenni a kedvem a sextől? Milyennek fogom találni az egészet?

2008. nov. 18. 16:35
 8/54 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld ki...bár én a helyedben elgondolkoznék azon, hogy vonzódsz e egyáltalán a női nemhez:S
2008. nov. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
25%

hát sztem az a rossz,h 24évesen még csak képről láttál női nemiszervet..nem cikizés képpen mondom..

meg h azzal nyugtatod a többeieket,h "csak néha" undorodsz tőle...:O

mi undorító van abban, főleg ha szép ápolt a nemiszerv?

hát sztem egy jó szex csak meghozná a kedvedet.

ha meg nem,akkor lehet elgondolkodni,homoszexuális vagy-e netán:S ami amúgy nem gáz, van olyan ország ugye,ahol már össze is házasodhatnak, meg sztem kis hazánkban sem közösítenének ki emiatt, minden csoda három napig tart..

de azért remélem megjön majd a kedved, kezd el belevetni magad az éjszakai bulikba, hátha összejön vmi ari(és ápolt,nem lotyó!)csaj:P

2008. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
32%

20év felett rohamosan nő a következménye hogy elferdült leszel kicsit szexuálisan.

Gyorsan dugj meg valakit.

2008. nov. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!