Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néha undorítónak és taszítónak találom a puncit? OK szűz vagyok még. Lehet ez az oka? Vagy mert tartok tőle? Már a sextől?

Figyelt kérdés

Senki sincs a láthatáron.

De mivan ha lefekszem valakivel és jobban elemgy a kedvem tőle?Ha utána még riasztób lesz?

Persz van amikor nagyon is tetszik. Képen,mert még nem találkoztam eggyel sem előben.

Néh valamiért nagyon taszító az a síkos izé.Máskor meg szívesen közelednék hozzá.

Arról már nem is beszélve,hogy nem vagyok tini.


2008. nov. 18. 15:16
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

Az utánzást nem úgy értettem, h kezdj el majmolni valakit, csak próbálj összegyűjteni olyan tulajdonságokat, amik tetszenek, és keress hozzájuk egy-egy embert, aki olyan, és lesd el, mi a titka. Hidd el, nem létezik olyan, akinek bármilyen külső hatás nélkül alakulna ki a személyisége... Mindenki aki a környezetedben van, hatást gyakorol rád, ha tetszik a személyisége, akaratlanul is átveszed egyes jegyeit, ugyanúgy, ahogy a szüleid, barátaid után formálódsz.

Mi az, hogy egyedül vagy? Suliba jársz/dolgozol? Kell, hogy emberek közt legyél...

Ja, és a változást én nem a prostikra értettem, természetesen a problémád nem szexuális jellegű, szal nem, ott kéne kezdeni, és hidd el, mire az összes többi végére érsz, ez a puncis dolog el is tűnik. Ja, és ha valaki igazán szeret (lesz olyan), nem fogja zavarni, hogy szűz vagy, van, akit még meg is tisztel, hogy ő lehet neked az első.

2008. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:

Csak azért írok, hogy jelezzem, hogy ezekkel a gondokkal nem vagy egyedül ennyi idősen... (Na mondjuk ezt az undorodás dolgot pont nem értem, bár igaz, az eredeti kérdés arról szólt, úgyhogy bocs az offért.)

Én például nem is tudom hol lehetne ismerkedni. Disco és egyéb füstös szórakozóhelyekre én sem járok, soha nem is próbáltam.

Szóval részvétem, na. Csak ennyit akartam. :)

2008. nov. 29. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim válasza:
Igen, menj el, és fizess be egyre! A kommenteidben szinte mindig megkérdezted, gondolom nem egyszer fogalmazódott meg az agyadban, és lehet, hogy egy olyan válaszra vársz, ami erre tanácsol. Hát én írtam. Kiváncsi vagyok, mi lesz veled! Majd írd, meg hogyan határoztál!
2008. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim válasza:

Apropo a medves dolog a kovetkezo viccbol jon:


Ket szekely beszelget:

- Mongyad koma, ha teged egy medve megtamadna mit csinalnal?

- Hat mit, fognam a puskam s lelonem.

- Na jo, de ha a puskad elromlana akkor mit csinalnal?

- Hat akkor megfutamodnek.

- Jo, de ha kozben megcsusznal, akkor mi lesz?

- Ej, koma, te most velem vagy vagy a medvevel?


Remelem igy mar ertheto :)

2008. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

A vicc alapján úgy néz ki,hogy a medvével vagyok,nem?

Valamiért az utánozás is nehezemre esik. Sose csináltam.

Gonodlod azért nem alakult még ki a személyiségem,mert kevés külső hatás ért?

Most éppen járok dolgoznii,de ott elég kevés ember fordul meg. Utána meg nem járok emberek közé.

Haverokkal is ritkán találkozok.Már nem olyan a viszony köztünk. Így értettem,hogy egyedül vagyok. MIért is niuncs veszteni valóm ? Multkor ezt írtad

Nagy valószínűséggel nem sexuális jellegű.

Megtiszteli,hogy én vagyok az első neki?? Ha valamit nem igen tudok elhinni,hát ezt. A tapasztalatlanság nem előny. Olyan mértékűa tapasztalatlanság,hogy idái el sem jutnánk.-most megint a medvével voltam mi?


Köszönöm a befizetős kommentet.

Egyelőre félreteszem a pénzt.Inkább nem. Különben sem a sex mitt "akartam"hanem,hogy talán lesz tőle némi önbizalmam.Talán merek mjd kezdeni a lányoknál.

De úgydöntöttem,hogy most legalább egy kicsit nem foglalkozom ezzel.


Multkor is próbáltam beszélgetni egy lánnyal,de nem jött össze. Inkább hazamentem.

Hol is kellene kezdenia változást?


A témánál maradva. tarthatok én azért a puncitól,mert még nem volt dolgom vele? Úgyértem ez normális tapasztalatlannoknál?

2008. dec. 2. 08:51
 46/54 anonim válasza:

Oké, akkor nem mész el.

Regisztrálj egy társkereső oldalon, próbáld meg ott.

Kifogytam a tanácsokból...

Sok sikert!


(komolyan nagyon remélem,hogy nem fogsz megbuzdulni :) )

2008. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:

Nem fogok bebuzulni,nyugi.

Csak nem vagyok biztos abban,hogy ott szeretném az első tapasztalatiamt szeezni.

Mennyivel jobb lenne egy barátnővel.

2008. dec. 3. 09:56
 48/54 anonim ***** válasza:

A nincs veszteni valód alatt azt értettem, hogy ha nincsennek körülötted emberek, akik szeretnék az egyéniséged, és még te sem szereted, akkor rosszabb már nem is lehet. AKárhogy alakulsz, ha egy kicsit is tetszik a változás, már nyertél vele, a végén még megszereted önmagad. Van valami hobbid? Az tök jó, ha megtanulsz csinálni különböző dolgokat, amik tetszenek, és attól is többnek fogod magad érezni.

Ja, és ha csak egyszer elmennél egy szórakozóhelyre (1 estétől mi bajod lehet?) lehet, hogy még össze is szednél valakit, akivel megtörténne az első ingyen, vagy akár csak kicsit elhetyegnétek akár részegen, ha úgy könnyebb. (Ezt is ki kell próbálni, hidd el, olyan hányadék pasik is tudnak így becsajozni, hogy 100%, hogy neked is menne), és ha ezt látod megoldásnak, ettől pl nőne az egód.

Ez csak kitérő volt, amit szerintem érdemes kipróbálni. Elmész, kicsit berugsz, becsajozol. Még mindig jobb a prostinál.

Amúgy. Nem értem, hogy ha ilyen súlyos önértékelési zavaraid vannak, miért a pinás kérdésen lovagolsz... Annak igazából nincs is értelme, mert ha élesben leszel, nem fog jelentketni, hidd el. csók

2008. dec. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim válasza:
Nah hogy alakul a sorsod? Írd meg!
2008. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 A kérdező kommentje:

Most ott vagyok,hogy azon agyalok mennyek-e el ahhoz a "hivatásoshoz "akivel levelztem a neten vagy sem???

Amúgy a helyzet változatlan. ez van


Tehát önértékelési zavarim vannak. AMire nem biztos,hogy a pina a megoldás. Akkor mit tehetek?

Ha mégis elmennékazzal ártanék vagy használnék magamnak??

Persze mindkét trábor mondja a magáét én meg nem tudom mit csoináljak. mit csináljak???

Segíthet az első érzelem nélküli dugás vagy sem?


Bulib a meg se póbáltam elmenni.

Zavarna he reggel megkérdeznék hol voltam.

Jól lenne ha énis olyan bulizós lennék csak sajnos nem vagyok. Nem is tudom elengedni magam.


Szóval még mindig a gödörben vagyok

2008. dec. 20. 15:48
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!