Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néha undorítónak és taszítónak találom a puncit? OK szűz vagyok még. Lehet ez az oka? Vagy mert tartok tőle? Már a sextől?

Figyelt kérdés

Senki sincs a láthatáron.

De mivan ha lefekszem valakivel és jobban elemgy a kedvem tőle?Ha utána még riasztób lesz?

Persz van amikor nagyon is tetszik. Képen,mert még nem találkoztam eggyel sem előben.

Néh valamiért nagyon taszító az a síkos izé.Máskor meg szívesen közelednék hozzá.

Arról már nem is beszélve,hogy nem vagyok tini.


2008. nov. 18. 15:16
1 2 3 4 5 6
 21/54 A kérdező kommentje:

"Érzelmileg fűződtél már valakihez? Volt már nő akit vonzónak találtál?"

utolső elötti válaszoló

Érzelmileg még sohasem fűződtem senkihez.

Volt ak már tetszett.

Nem bizonygatni akarom,hogy heteró vagyok.

Ha már kétséget próbáltok ébreszteni a sexuális orientáltságomban akkor így válaszolok: inkább a női nemiszerv vonz mint a férfi.

Annyira nincs közöm a sexualitáshoz,hogy igazából mindegy milyen képet látok jóeséllyel beindít.

Lányhoz meg még közöm nem volt. Még csók se.


Nagyon ráűltetek az undorító és taszító szavakra csak azt nem veszitek szre ami előtte van. NÉHA

Van amikor nagyon beíndít és kívánom a punict. Rohadt kanos leszek. Máskor meg nagyon hidegen hagy.


Tény nem vagyok 14. Le vagyok maradva akoromhoz képest alaposan.

Tudom,hogy lnem halnom kellene a puniért.De médsem.

Hiba látok egy képet és mondom,hogy akarom amikor az életben nem biztos. Ha ott lenne a lehetőség lehet,hogy meghátrálnék.

Érem,hogy nem oké

A ferde hajlamról meg annyit,hogy nem arról kérdezgetek. Nem az köt le. zuhanyoztam már másokkal és senkit sem kívántam meg.Nem érdekelt a felhozatal.

Azért,mert még nemúsztál az nem jelnti azthogy nem is szereted a vizet.

2008. nov. 19. 17:17
 22/54 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem normális reakcó.

Akkor mennyek és fizessem be magam valakihez.Hátha megjön a kedvem? Gondoltammár rá.

És ha elmegy az egésztől a kedvem.Ha ott fogom visszataszítónak találni? Akkor mi van?


A szakember miben tudn a segíten. Fzetsz neki aztán hazaküld. Már ennyi volt.

2008. nov. 19. 17:20
 23/54 anonim ***** válasza:
Na figyelj én is lány vagyok, és már egyszer leirtam , hogy melegségre gyanakszom:D Ha mégis úgytartod, hogy nem áldásom rá. Nem tudom mit találsz undoritónak a női nemiszervben...:S Szerintem fizess be egy prostituáltra, legalább tapasztalatot szerzel, sőt nem árt, ha többször fizetsz be, akkor hátha meg is tanitanak egy-két dologra. 24 évesen, ráadásul férfi létedre a szüzességed, és az ebből kifolyó tapasztalatlanságod erős hátrányt jelent majd az ismerkedésnél. Már nem a kamaszkorban vagy, hogy hónapokig randizgass, aztán újabb hónapokon át próbálkozz a szexszel, mig végül összejön. A te korosztályod, sokszor már az első randin lefekszik a választottjával! Kapdsz össze magad, ha a későbbiekben családot gyerekeket akarsz! A tanácsaim: menj szexuálpszichológushoz ( ha már itt tartunk, ne nézd le a tanult, intelligens embereket, akik a segitségedre lehetnek),és keress egy lányt, aki megtanit egy-két dologra.
2008. nov. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 A kérdező kommentje:

Na figyelj én is lány vagyok, és már egyszer leirtam , hogy melegségre gyanakszom:D Ha mégis úgytartod, hogy nem áldásom rá. Nem tudom mit találsz undoritónak a női nemiszervben...:S Szerintem fizess be egy prostituáltra, legalább tapasztalatot szerzel, sőt nem árt, ha többször fizetsz be, akkor hátha meg is tanitanak egy-két dologra. 24 évesen, ráadásul férfi létedre a szüzességed, és az ebből kifolyó tapasztalatlanságod erős hátrányt jelent majd az ismerkedésnél. Már nem a kamaszkorban vagy, hogy hónapokig randizgass, aztán újabb hónapokon át próbálkozz a szexszel, mig végül összejön. A te korosztályod, sokszor már az első randin lefekszik a választottjával! Kapdsz össze magad, ha a későbbiekben családot gyerekeket akarsz! A tanácsaim: menj szexuálpszichológushoz ( ha már itt tartunk, ne nézd le a tanult, intelligens embereket, akik a segitségedre lehetnek),és keress egy lányt, aki megtanit egy-két dologra.


utolsó válaszoló---nem kell velem kiabálni,meg ne is haragudj rám


Tudod a prostival az a probléma,hogy sokan azt mondják az első igenis fontos és nem mindegy kivel történik.Milyen érzelmek hatására. Nem tudom jó döntés lenne-e.Kérdés,hogy az ember ott mit tanul.Az nem olyan sex,mint az életben.

Igazad van abban,hogy a tapasztalatlanságom erős hátrányt jelent. Éezem is. Nem is merek közeledni senkihez többek között ezért sem.

Tudom,hogy orisi a hátrányom a koromhoz képest.

Ebből kifolyólag tartok is a lányoktól.Csak nevetség tárgyává tenném magam. Ami elvenné az egésztől a kedvem.

Gondolm már látod benne a 22-es csapdáját.


Nem nézem le a tanult inteligens emberket. Volt már velük rossz tapasztaéatom. Gőzöm sincs,hogy egy szexuálpszichológus miben és hogyan tudna nekem segíten.


A keress egy lány aki megtanít egy-két dologra -ez az ami nehéz lesz.

Mit értesz alatta? Keresek barátnőt vagy egy sexpartnert?

Az elöbbi nem fog összejönni az utóbbi meg még nem sikerült. úgy néz ki ahhoz is béna vagyok

2008. nov. 19. 19:29
 25/54 A kérdező kommentje:

Vannak akik azt mondják várni kell a megfelelőre.

Az első kihat a további életedre,nem mindegy kivel csinálod,kinek adod oda magad. Nem jó ha rossz élmény marad. meg egy prostitól ne lehet mit tanulni.

akkor kinek van igaza?

2008. nov. 19. 19:45
 26/54 anonim válasza:

hello.

te figyu, ezt itt vegigolvastam, s ugy erzem nagy a valoszinusege, h ugratod a bandat, de na. A helyzet ettol eltekintve a kovetkezo. Nekem 14 evesen nagyon undoritonak tunt a szex, maga a gondolat, h 2 ember kozosulhet , fujjj.tulakartam esni rajta, az eleg lehangolo egy aktus volt, de egyaltalan nem maradtam "lelki es fizikai sebekkel" utana. Aztan nemsokara talalkoztam egy olyan csavoval aki nagyon bejott es egyebre sem tudtam gondolni mint a szexre. S ez azota sem mult el, habar a csavon mar reg tul vagyok, amugy en is 24 eves vagyok es csaj.a tettek gyilkosa a sok filozas. nem kell annyit toprengeni, tetszik, nem tetszik, vajon mi lesz s ilyenek. Ha normalis hetero ferfi vagy, nincs az a szitu h ne tetszedjen a dolog. tulajdonkeppen en is undoritonak talaom, pedig nekem is van, de latom h a tagoknak mind nagyon tetszik es nagy oromot okoz az a szerv, hidd el, neked is meg a csajnak is a sajatja.. hihi . ahhoz foghato elmeny meg egy nincs. es amit a prostikrol mondtal, h az nem ugyan az, hat szivem, ha par normalis akkor az biza ugyan olyan kozosules: vaginalis, analis, oralis, mittom. az is lehet bi vagy. az sem baj. sot az egyenesen szexi.De szerintem neked semmi bajod sincs, csak tulfiloztad a dolgot. es valahogy ugy csinalsz mint a roka az elerhetetlen szologerezddel, nem tom ha ismered a meset. tul magasan van nem erheti el, ezert azt mondja, h fujj de zold es eretlen... csak a te szitud annyival jobb h a szex nem elerhetetlen. lazan kell venni, ha gorcsosen mindig arra gondolsz nem fog osszejonni egyhamar, habar nem tom letezik-e ember aki megerte volna a 30 at szex nelkul... az elet adja sajat magat es a lehetosegeket. amugy a csavok sokat loditanak,es ne gondold h mind 14 evesen vesztik el. ez hanta. nekem volt mar dolgom 23 eves szuz taggal, szoval letezik. az is olyan onbizalomhianyos volt. nincsen para, bari! az elet szep s ha meg rajossz h milyen jo dugni, aztan tuti szep lesz...(az elejen probalkozhatsz websexxel, rengetegen muvelik.)

2008. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:

hello.

te figyu, ezt itt vegigolvastam, s ugy erzem nagy a valoszinusege, h ugratod a bandat, de na. A helyzet ettol eltekintve a kovetkezo. Nekem 14 evesen nagyon undoritonak tunt a szex, maga a gondolat, h 2 ember kozosulhet , fujjj.tulakartam esni rajta, az eleg lehangolo egy aktus volt, de egyaltalan nem maradtam "lelki es fizikai sebekkel" utana. Aztan nemsokara talalkoztam egy olyan csavoval aki nagyon bejott es egyebre sem tudtam gondolni mint a szexre. S ez azota sem mult el, habar a csavon mar reg tul vagyok, amugy en is 24 eves vagyok es csaj.a tettek gyilkosa a sok filozas. nem kell annyit toprengeni, tetszik, nem tetszik, vajon mi lesz s ilyenek. Ha normalis hetero ferfi vagy, nincs az a szitu h ne tetszedjen a dolog. tulajdonkeppen en is undoritonak talaom, pedig nekem is van, de latom h a tagoknak mind nagyon tetszik es nagy oromot okoz az a szerv, hidd el, neked is meg a csajnak is a sajatja.. hihi . ahhoz foghato elmeny meg egy nincs. es amit a prostikrol mondtal, h az nem ugyan az, hat szivem, ha par normalis akkor az biza ugyan olyan kozosules: vaginalis, analis, oralis, mittom. az is lehet bi vagy. az sem baj. sot az egyenesen szexi.De szerintem neked semmi bajod sincs, csak tulfiloztad a dolgot. es valahogy ugy csinalsz mint a roka az elerhetetlen szologerezddel, nem tom ha ismered a meset. tul magasan van nem erheti el, ezert azt mondja, h fujj de zold es eretlen... csak a te szitud annyival jobb h a szex nem elerhetetlen. lazan kell venni, ha gorcsosen mindig arra gondolsz nem fog osszejonni egyhamar, habar nem tom letezik-e ember aki megerte volna a 30 at szex nelkul... az elet adja sajat magat es a lehetosegeket. amugy a csavok sokat loditanak,es ne gondold h mind 14 evesen vesztik el. ez hanta. nekem volt mar dolgom 23 eves szuz taggal, szoval letezik. az is olyan onbizalomhianyos volt. nincsen para, bari! az elet szep s ha meg rajossz h milyen jo dugni, aztan tuti szep lesz...(az elejen probalkozhatsz websexxel, rengetegen muvelik.)


Üdv

Nem,nem ugratom.HÉHA bizony annak látom az egész tevékenységet.

Akkor én is csak essek át rajta? mindegy kivel?

Nagyon rátapintottál.Én soka filózok.Túl sokat is.

Szeretném ha az első kellemes élmény maradna.Olyannal átélni akihez vonzódok is. Ha a realitások talaján maradok be kell látnom nem mostanában lesz barátnőm

Te összejönnél valakivel aki folyton csak unatkozik? Sosem jár szórakozni,nem tanultam meg szórakozni bármilyen furcsán is hangzik,sose jártam bulizni,nem voltam még diszkóban. Összejönnél egy olyan fiúval aki határozatlan.éretlen,önálótla,aki sehová nemtudna elvinni. Aki feszélyezve érezném magát mások társaágában ha a barátnőjével látnák? gondolom nem.

Tehát a barátnő kizárva.

Akkor fizessek érte. Sokan meg szmondják,hogy csak azt ne. És ha nőne kicsit az önbizlmam tőle?

Így még a szüzességem is gátol abban,hogy közeledjek bárkihez is. csak kinevetnének.


nem vagyok meleg. Bi? hm

Túlfilózom.igen.határozottan

Azélt gondoltam arra,hogy befizetem mag,mert ha várok egy megfelelő lányra akkor megérema 30-at szűzen.

Nemgondolom,hogy mind14 évesen veszítikel.Nem is tartom helyesnek az ilyen korait. 18-20 csak eből is kicsúsztam már.

A websexhez még annyira sem értek,mint a hagyományoshoz.


A rókás mesét úgy lehetne magamra vonatkoztatni,hogy azért nem akarok barátnőt,mert nem érem el a szőlőt.


nemtudom,hogy mi legyen.A csasjozáshoz kevés vagyok.Nem akarom megam leégetni. Viszont már itt lenne az idej a sexnek. Valamikor el kellene kezdeni

2008. nov. 20. 13:04
 28/54 anonim ***** válasza:
Ne, ne, ne... Ne fizess be, attól, télleg el fog menni a kedved. Figyelj. Nem a puncihoz kell közeledned, hanem egy nőhöz. Akinek van lelke, egyénisége, kisugárzása... Szép, finom, formája, csinos arca, csillogó szemei. Biztos tetszett már neked is lány. Valószínűleg szerelmes még nem voltál, de biztos lehetsz benne, hogy egyszer az leszel. És akkor majd beleszeretsz először az arcába, a mosolyába, a látható részeibe... És ahogy felderíted, testrészről testrészre szép lassan mindenét imádni fogod. Nem lesz bajod a puncival, mert nem azt a "nyálkás csillogó izét" fogod benne látni, hanem azt a valamit, amivel annyi örömöt tudsz okozni az imádottadnak, és magadnak is. Szóval az a jó hírem, hogy a punci mindig egy nőhöz tartozik, ritkán jár egyedül.
2008. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

(előző) és igen, lesz barátnőd! igen, van, aki összejönne egy ilyen emberrel, mert neked legalább van önkritikád, sok mindent tisztán látsz. És a 6 miliárdból van olyan lány, aki pontosan olyan, mint te, és én hiszek abban, hogy az ilyeneket a sors összesodorja. Nem vagyok könnyű egyéniség. Elég egyedi és kibírhatatlan. Nem akartam barátot, nem érdekeltek a fiúk. Aztán egyszer találkoztam valakivel, akiről szép lassan kiderült, hogy pontosan ugyanolyan, mint én. Köpni-nyelni nem tudtam. Belezúgtam, mint a szemét. És még azóta se tértem magamhoz, mert már majdnem egy éve mellettem van, és az egész egy csoda.

És róla: neki sincs sok önbizalma. Nem volt még előttem barátnője, pedig ő is 20 fölött van, és azt hitte, úgyse kellene senkinek. De pedig nekem csak is ő kell, és másra még gondolni se tudok. Imádom...

2008. nov. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:

Nézd,tudom,hogy a puni akkor az igazi ha jár hozzá nő. Énis jobban kívánom azt. Csak nincs nő/lány. És ami azt illeti kezd zavarni az ártatlanságom.Azért is maradtam ilyen sokáig az,mert nem zavart. De mostanában csak ezen jár a fejem. Nem tudom mi van velem.


A 6 milliárdban biztos van olya,mint én,de olyat nem akarok. Magamért sem rajongok.

És honnan lenne barátnőm? Az sem fog ösze jönni.

2008. nov. 20. 19:13
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!