Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néha undorítónak és taszítónak találom a puncit? OK szűz vagyok még. Lehet ez az oka? Vagy mert tartok tőle? Már a sextől?

Figyelt kérdés

Senki sincs a láthatáron.

De mivan ha lefekszem valakivel és jobban elemgy a kedvem tőle?Ha utána még riasztób lesz?

Persz van amikor nagyon is tetszik. Képen,mert még nem találkoztam eggyel sem előben.

Néh valamiért nagyon taszító az a síkos izé.Máskor meg szívesen közelednék hozzá.

Arról már nem is beszélve,hogy nem vagyok tini.


2008. nov. 18. 15:16
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:

előző válaszoló kicsit tömören fogalmaztál...

bár én nem tudom, igaz-e amit írtál, de végülis én is úgy gondolom,h egy próbát megér szexelni, ha netán nem tetszik,nem hiszem,hogy magadba fogsz zuhanni lelkileg,max csak tudni fogod, melyik nemhez vonzódsz.

2008. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Bocs a kései válaszért, de csak most értem gép közelbe. 24 évesen már nem gyakori, hogy valakinek még nem volt nemi kapcsolata, de EZ ÖNMAGÁBAN nem jelent semmit! Azt javaslom, hogy próbálkozz, ismerkedj! Lehet, hogy önbizalomhiányod van, ezen egy pszichológus tud segíteni! S amit leírtál, egyáltalán nem jelenti, hogy meleg lennél!


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2008. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:

Nem nyugattá képpen mondm,hogy csak néha undorodok tőle.

Van amikor elképzelni sem tudom,hogy hozzérjek.Taszítónak találom. Máskor meg szívesen kipróbálnám. Így kell érteni.

Ettől még nem vagyok meleg. Ha a wc-ben átkukucskálsz a másikhoz,hogy mit tart a kazében akkor az vagy?

Tudom,hogy gáz. Mit tehetek? Visszamenni nem tudok az időben.

Mirt nő az esély annak,hogy 20 felett elferdülök ha meég szűz vagyok?

Van egy olyan kor ameddig érdemes átesni a sexen? Utána miben más? Vagy nem egészséges a sexuális fejlődésemnek ha sokáig halogatom?? ez lehet?


Az ok,hogy megér egy próbát,de kivel? Azt sem szeretném ha az első rossz emlék maradna.

A vonzódásal nincs probléma.szerintem. nem tudnám elképzelni,hogy reggel egy férfi mellett ébredjek. Kössz nem.


Dr Sz.K


Értem,hogy nem gyakori.Miért is? Menyire ritka?

Az ismerkedésssel van némi probléma. sokminden van ami nme megy.Többk közt ez.

Önbizalomhiányom van.Jó nagy. Némi gond az önbecsüléssel stb..

A dilidoki nme tud segíteni és legyünk őszinték nem is akarnak. Rühellem őket.

Akor egyedül,hogy tudnám megoldani?

2008. nov. 18. 20:07
 14/54 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A pszichológus nem "dilidoki", s nem "közönséges" pszichológusra gondoltam, hanem szexuálpszichológusra, vagy szexológusra. A www.szexologia.hu weboldalon találsz kollégákat, akik tudnak segíteni.


A probléma hátterében lelki okok állhatnak, valószínűleg tudatalatti emlékek. Ezért ajánlott a kezelés.


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2008. nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
elgondolkoztál már rajta h esetleg nem a lányok izgatnak..... nem bántásból mondom,komolyan gondolkodj el rajta,főleg ha már 24 éves vagy
2008. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 A kérdező kommentje:

Hetero vagyok.

Azért,mert még nem dugtam meleg lennék.

Azt el tudom kpzelni,hogy egy lány mellett ébredek,hogy vonzódom hozzá stb.,de ugyaneez egy férfival már nem.


Minden dilidoki köcsög.Volt dolgom velük.Nem ilyen ügyben.Semmi értelme annak amit csinálnak ill. nemcsinálnak.

Talán a sexdilidoki nem ilyen?

Miféle tudat alatti dolgok lehetnek ? Hogyan hatnak azok?

Azoknak köze lehet ahhoz,hogy nem merek közeledni a lányokhoz?

Ha megvenném az elsőt az segítene?

2008. nov. 19. 10:04
 17/54 A kérdező kommentje:

Arról nem is beszélve,hogy én fizetni nem fogok azért a "dilidokinak",hogy hülyét csináljon belőlem.


Úgy vettem észre,hogy inkább fiú/férfiak válaszonak.Kiváncsi lennék lányok/nők hozzászólásaira is.

2008. nov. 19. 10:07
 18/54 A kérdező kommentje:

Dr Sz.K.

Az oldalon nem találtam senkit. Bitos béna is vagyok


Érdekes,hogy a szüzesség elvesztését mindig a lányok oldaláról közelítik meg.Senki nem beszél arról,hogy a fiúnak milyen,min megy kersztűl stb.

2008. nov. 19. 10:51
 19/54 anonim válasza:
Azt leírtad, hogy a női nemiszerv néha taszít, de mi a véleményed a férfiakéról? Én nő vagyok és bár undórítónak nem találom a női intim testrész egy férfié kimondottan szép és izgató lehet (pláne, ha érzelmek is vannak). Érzelmileg fűződtél már valakihez? Volt már nő akit vonzónak találtál? Ha tényleg nem akarsz szakembertől segítséget kérni akkor magadnak kéne feltenni egy csomó kérdést. A heteroszexualitásod pedig nem kéne bizonygatnod, mert attól nem leszel az és senki nem sértésnek szánta azt, hogy esetleg a férfiakhoz vonzótsz, elsőre nekem is ez a véleményem.
2008. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim válasza:

Azzal nincs semmi probléma, hogy szűz vagy, istenem, nem jött össze senki, nem találtad meg azt, akivel igazán szeretnéd. OK! Megérthető dolog, lássuk csak be...

De!! Hát, hogy is mondjam, eléggé kikerekedett a szemem, amikor olvastam a korodat, komolyan azt hittem, hogy egy 14 éves kamasz írta, de nem... Nézd, ez nem normális reakció, főleg 24 évesen, ilyenkor már élned-halnod kellene azért, hogy kipróbáld a szexet, erre meg taszít a női nemiszerv? Undorítónak tartod? Gondolom te is érzed, hogy ez nem oké... Hát nagyon nem! Tegyél rendet az agyadban, gondolkozz el ezen... Igencsak ferde hajlamra vall ez a kijelentés.

(Lány vagyok)

2008. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!