Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek nem bánnám meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem bánnám meg?

Figyelt kérdés
Barátnőm van, boldogok vagyunk együtt. De az egyik haverom titokban felajánlotta, hogy leszop. Szerintetek megbánnék heteroként egy ilyen kalandot? Volt már valakinek ilyen kalandja srácként sráccal?

2019. ápr. 22. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Ha engeded és még kívánod is,aranyapám.

Akkor te rég nem vagy hetero.

Attól hogy le..op a haverod,meg már fizikailag se vagy hetero.

2019. ápr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha te ilyenen gondolkodsz, akkor a heteróságból már rég elmozdultál a biszexualitás irányába. Én a helyedben hagynám, hogy a barátod leszopjon, igaz én biztos vagyok a biszexségemben.
2019. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az: van gerinced?

Jól mutatja a torz értékrendedet, hogy egy kielégülés miatt aggódsz, de a barátnőd megcsalása miatt nem.

2019. ápr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsóval egyetértek...
2019. ápr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én kipróbáltam nem volt rossz
2019. ápr. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!