Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én nem bánnám a sorkötele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem bánnám a sorkötelezettségeg?

Figyelt kérdés
Együtt tudnék lenni sok jó sráccal
2016. jan. 28. 16:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
28%
Mi az a sorkotelezettseg?
2016. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%
Miből gondolod, hogy a sok jó srác is együt szeretne veled lenni?
2016. jan. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%
Csak te. Ki szeretne már egészen fiatalon egy laktanyában idegenek közt élni, elzárva a családjától, és szükség esetén az életéért harcolni?
2016. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
52%

Kötelező katonaság.

Az a baj, hogy minket melegeket ott nem kedvelnének :)

Amúgy én nem szeretnék kötelező sorkatonaságot, mert nem is bírnék ránézni egy fegyverre.

Szerintem jó, hogy önkéntes alapon történik

De ha gondolod, vannak melegszaunák, bárok ahol majd sorban állnak mögötted ;)

2016. jan. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
52%
Ott nem lenne jó neked hidd el!
2016. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
10%

Csak azért kívánnám, mert tartást adna a mai fiataloknak.

Férfiaknak 2 évet tennék kötelezővé a nőknek mer 1 évet.

Középiskola után, mindenkinek.

2016. jan. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
96%

"Együtt tudnék lenni sok jó sráccal"


Iszonyat naiv vagy. Halálra szívatnának, bántanának ott, ha kiderülne rólad, hogy meleg vagy, és ezt melegként mondom.

Apám volt még sorkatona, ő mondta, hogy ennek a bohóckodásnak semmi értelme, másrészt volt egy olyan heteroszexuális tag, akinek "meleg" volt a vezetékneve, és már őt is agyonszívatták. Nem véletlenül nem lehet sok helyen egy homoszexuális katona. Ez a tilalom a melegeket is védi, hogy ne legyenek utálatnak, bokszzsáknak kitéve.

2016. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
65%

Konkrétan hallottam olyan esetről, hogy egy sorkatonáról kiderült, hogy meleg, a többiek meg bántalmazták, felnyomtak üres coca-colás palackot a végbelébe,a felettesek meg ezt mind elnézték. Egy életre megnyomorították az illetőt, 10 évig pszichológushoz járt, ma már normális életet él.

A saját érdekedben: ne akarj sorkatonaságot.

2016. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért ott is gondok vannak ha hetero srácok egy meleg végbelébe üveget nyomnak. Ott is ferde utakra gyanakszok.
2016. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%

Nem adna tartást senkinek!

A világ megváltozott és ezt így kell elfogadni.

Háborúhoz vezetne, senki nem engednél a lányát vagy a fiát baxogatni a katonaságra kényszeríteni.

Rengetegen lelkileg nem is alkalmasak rá egyszerűen figyelmetlenek, szétszórtak, nem törődöm, de pl matematikusnak kiváló.

Mindenki abban a pozícióban legyen amiben a legjobb teljesítményt tudja nyújtani!

Nem mondhatod egy halnak hogy másszon fára.................!!

2016. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!