Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én nem bánnám a sorkötele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem bánnám a sorkötelezettségeg?

Figyelt kérdés
Együtt tudnék lenni sok jó sráccal
2016. jan. 28. 16:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
66%

"Rengetegen lelkileg nem is alkalmasak rá egyszerűen figyelmetlenek, szétszórtak, nem törődöm, de pl matematikusnak kiváló. "


Ez hülyeség, ez nevelés kérdése, az baj, hogy ma már csak kevesen kapnak nevelést a szüleiktől. félelmetesen kevesen. Nem kapnak minimális erkölcsi, lelki, szellemi tartást sem. A nemtörődömség nem veleszületett hiba.


ezt meg a sorkatonaság se tudná pótolni, ami egy rakás kaki volt amúgy is.

Tehát a baj nem ott kezdődik, hogy nincs sorkatonaság.

2016. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
10%

én szeretném, ha behozzák újból legalább eltűnne ez a sok nyunyó és ide nem csak a melegeket értem manapság vannak olyan "heteroszexuális " és még elvileg fiúk csak éppen nem látszik rajtuk

jesszusom" félek a fegyverektől", nem már ennyire ne legyen valakiben tartás hogy ha meg kellene védeni magunkat fegyvert fogjanak

ezeknek ajálanám figyelmébe ezt a képet és ehhez tartozó cikket

[link]

és hidd el nem a szexen járna az eszed ha olyan helyze lenne hogy sorozást rendelnek el

2016. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Anno volt kettő is nálunk... ne akard megtudni mit kaptak. Ha meg direkt azért is mész oda, mert azt hiszed majd mindenki örülni fog neked, hát abból szép eredmények lesznek. :D
2016. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Secret184 ***** válasza:
100%

Biztos minden hetero férfi egyből odatartaná neked a s3ggét, hogy "gyere dugj meg ha akarsz".. A többiekkel értek egyet, jobb esetben csak szanaszét szívatnának, rosszabb esetben pedig meg sem úsznád ép bőrrel.

Mostanában gyakori ez a téma, így lassan bennem is kezd kialakulni egy konkrét vélemény. Az biztos, hogy jómagam nem akarnék menni. Utálok mindenféle lőfegyvert, még a lövöldözős játékok sem vonzottak sosem (kivéve a fantasy mmo-k, de egészen más a stílus). Utálnám, hogy adott esetben egy csomó idióta kr3ténnel kéne eltöltenem több hónapot, akik ráadásul jönnének mindenfelől, gondolok itt például kisebbségiekre, vagy éppen a melegekre. Értelmes embernek tartom magam, viszonylag művelt is vagyok, nem szoktam agyhalott emberek társaságát keresni. Sőt ami azt illeti kerülöm őket..

Amennyit hallottam a sorkatonaságról eddig, az alapján kb. semmi értelme nincs. A parancsnok vagy kicsoda elmondja 500-szor, hogy milyen puhapöc5 vagy te és mindenki más is, mert nem mindenkit érdekelnek a fegyverek és a háború. Aki annyi idős korára olyan, hogy ott kéne megváltoznia, az az esetek 95%-ában nem is fog.

Én már gondoltam rá egyszer, hogy mi lenne ha elmennék (magamtól), mert fél éven keresztül az az életmód tuti jó edzés lenne, de aztán hamar elvetettem nagyjából ezek miatt.

2016. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
4%

Figyu!

Azt majd én eldöntöm, hogy mire lesz bennem tartás és mire nem!!

Nem kell magunkat megvédeni de ha igen erre van a qrva katonaság!

Nekem hagyjuk meg a fodrászmesterséget ha kérhetem abban ugyanis qrva jó vagyok.

A fegyverek undorító dolgok én soha nem nyúlnék hozzájuk legfeljebb ha egy csomó homofób baxogatna, akkor igen és céloznék is............

2016. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
67%

11-es biztosan téged olyan jól neveltek, hogy mások nevelését megítélheted te vagy Ranschburg Jenő reinkarnációja...

Én pl autót vezetni sem tudok, mert nem érdekel és nincs koncentrációs képességem erre értettem. És igenis nem nevelés kérdése, nem lehet beleverni" egy más idegen személyiségbe hogy ezt vagy azt kedvelje vagy jó legyen benne.

Apám közgazdász anyám jogász én 'csak" fodrász lettem és kétszer annyi a nettó bevételem mint apámnak.

Most akkor versenyeznünk kéne az élet minden területén?

A régi világban a nevelés a gyerekek személyiségének elnyomása, a homosexulitás sátánizálásából meg a gyerekek veréséből állt...nem is olyan régről beszélek.

A világ más, fater van annyira inteligens hogy elfogadja hogy engem hidegen hagy az ami őt érdekli, én nem olvasok Hamvas Bélát mert kiráz a hideg tőle, nem hallgatok Cseh Tamást mert szerintem maga a halál a zenéje, nekem Adam Lambert és többi nyálgép zene jobban tetszik és nem lennék alkalmas sorkatonaságra sem.

De szerencsére vannak ott olyan emberek akik ezt nálad jobban eltudnák dönteni.

A lényeg az ELFOGADÁSON van!

2016. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

15.

Kétlem, hogy egy homofob majd baxogatni fog... de ha náluk is van puska... :D

2016. jan. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
76%
De azt írtam, hogy nem megyek oda! :)
2016. jan. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem nem egészséges,ha sok azonos nemű össze van zárva.

Tele van buta,agyatlan,agresszív barmokkal.

Én nem szívesen élnék ilyenek között.

Én is meleg vagyok,de soha nem szeretnék ilyesmit átélni.

2016. jan. 30. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
53%
Előző nagyon egyetértek!!
2016. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!