Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hazudnom kellene a munkahelyemen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudnom kellene a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Elkezdtem úgy élni, amire vágyok. Nőként nővel randizok.

Mikor felmerül a téma, teszik a megjegyzést, hogy "biztos valami srác van a dologban, azért vigyorogsz..." vagy éppen a "na, ismerkedsz valakivel?", arra mit lehet mondani? Hazudni kell? Esetleg elmondani, hogy biszexuális vagyok? Ha elmondom akkor majd kinéznek? Ha nem mondom, akkor hazug vagyok?


2019. ápr. 4. 15:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet úgy válaszolni, hogy nem is hazudsz, és nem is mondasz olyat, amitől kinézhetnek.

Tanulj a meleg férfiak kommunikációjából.

- Miért nem nősültél még meg?

- Várom az igazit / Ha megtalálom a társam, szeretnék házasságot, igen.

Hazudott? Nem. Válaszolt? Igen.

- Van valami csaj mostanában?

- Találkozgatok valakivel / Most nincs párom / Igen, van partnerem.

Hazudott? Nem. Válaszolt? Igen.

És így nagyon jól lehet beszélgetni, le sem ráztad, el sem hárítottad, annyira meg senki nem pofátlan illetve figyelmes, hogy ez feltűnjön neki vagy szóvátegye (legalábbis a szemedbe).

2019. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
majd ha megunod és ujra ferfit szeretsz, akkor mar nehez lesz levaksrni, ha tufjak rolad
2019. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Ha mindig is a lányok tetszettek jobban, akkor hogyan múlna el pont most?
2019. ápr. 4. 21:51
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Hazudj mar csak onvedelembol is

Enis ezt csinalom 32 F vagyok

Sose volt senkim de mindig hazudok valamit

Nekem nem hianyzik az hogy folyton beszologassanak

2019. ápr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lasd realisan a dolgokat, ez nem nyugat-europa. Itt az emberek nem toleransak, meg a tolerans emberek is felnek azok lenni nyiltan. Abbol ne csinalj lelkiismereti kerdest, hogy hazudsz. Meg melegnek vagy biszexnek sem kell lenned, hogy kinezzenek teged es kikozositsenek. Eleg ha valami mas temaban sem kepviseled a konzervatív ertekeket vagy velemnyt egybol kikozositenek.
2019. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kikerültem az egyenes választ. :) annyit mondtam, hogy ismerkedek, meg hogy most nem akarok férfival lenni.
2019. ápr. 6. 14:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!