Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hazudnom kellene a munkahelyemen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudnom kellene a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Elkezdtem úgy élni, amire vágyok. Nőként nővel randizok.

Mikor felmerül a téma, teszik a megjegyzést, hogy "biztos valami srác van a dologban, azért vigyorogsz..." vagy éppen a "na, ismerkedsz valakivel?", arra mit lehet mondani? Hazudni kell? Esetleg elmondani, hogy biszexuális vagyok? Ha elmondom akkor majd kinéznek? Ha nem mondom, akkor hazug vagyok?


2019. ápr. 4. 15:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj úgy válaszolni a kérdésekre, hogy abból ne derüljön ki, hogy lány, vagy pasi az illető.

Így nem hazudsz, de válaszolsz is :)

2019. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenkinek tudnia arról hogy kihez vonzódsz. Mondd azt hogy ismerkedem valakivel igen. Kész.
2019. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem róla, természetesen. Mivel kevesen dolgozunk egyhelyen, hamar híre menne és én csak nőkkel dolgozok. Szóval nem lenne szerencsés. Viszont felmerült bennem, hogy ez akkor hazugság? De ha más sem gondolja konkrét hazugságnak, annak örülök.
2019. ápr. 4. 15:38
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ugyan hogy mennyire elfogadó a környezet a munkahelyeden, de szerintem nyugodtan felvállalhatod a biszexualitásodat. Igyekszem is mindenkit erre buzdítani, persze sajnos ha negatív a visszajelzés az nem lehet túl lelkesítő.
2019. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Ez magánügy. Engem nem zavarna, érdekesnek találom a biszex nőket.
2019. ápr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen a munkahelyi feladatokkal kell foglalkozni, ott az igazmondás kötelező. Te meg annyit mondasz el vagy annyit hallgatsz el magánéletedről, amennyit akarsz, sőt annyit lódítasz és tódítasz, amennyire kedved van. Mindennek semmi köze az igazmondáshoz.
2019. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van egy csaj, elég férifas, szerintem leszbikus.

Ő azt mondja, nem szeretne beszélgetni a magánéletéről, és ezt tiszteletben is tartjuk.

Ha te is ilyen vagy, mondd azt, hogy ez magánügy nem mindenkivel beszéled meg, és kész.

2019. ápr. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Csak mivel elég kritikusak, ezért tartok a reakciótól. Amúgy elmondok nekik sokmindent, pl a szakításomat, ilyesmit... de azt, hogy a nők tetszenek jobban... nővel találkozgatok, attól félnék.
2019. ápr. 4. 17:20
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ne lengesd a zászlót. Ha teszik a megjegyzést, csak mosolyogj, de ha valaki rákérdez, és úgy érzed, hogy nem kényelmetlen a helyzet, akkor mondd el. Én is így csinálom, ha új közegbe kerülök. Bár fiú vagyok, de nem latni rajtam, hogy meleg, ezért sokan meglepődnek, de negatív megkülönböztetésem ilyen helyzetekben eddig sosem volt.
2019. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

És ha füllentesz a témában? Kinek árt az?

Nem kötelező a társaséletedet másokkal megosztanod.

2019. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!