Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy a munkahelyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a munkahelyemen ne zaklassanak szexuálisan és ne probáljanak mindenféle ajánlatokkal bombázni?

Figyelt kérdés
Pályakezdő ápolónő vagyok egy budapesti idősek otthonában. Szeretem a munkámat de fél év alatt annyiszor zaklattak a betegek. Sokszor hozzám is értek. Probáltam kedves lenni de már nagyon zavar. Pedig mégcsak okot se adok rá az öltözködésemmel vagy a viselkedésemmel hogy most ezeket csinálják az idős férfiak. Egyetlen átkom talán a mellméretem de ez ellen nem tudok mit tenni. Csak takarni tudom.

2018. okt. 13. 01:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Akkor én erre most kiverem.
2018. okt. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Talán, mondom talán, változtass munkahelyet és akkor előnyöd lesz abból amit eddig hátrányként éltél meg!
2018. okt. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Pontosan mit csinaaltakk azom az idős bácsik? Hol értek hozzád? Milyen ajánlatokat kaptál? Csak, hogy pontosabban értsem, s akkor elgondolom, én mit tennék. Mert biztos nekem is kellemetlen lenne ilyesmi.

22L

2018. okt. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Mond nekik hadjanak béken!!Ne szarozz!!
2018. okt. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Tudtad hogy bemész a rottyant öreg kecskék közé akik rendes nőt csak az előző évezredben láttak:) Mit vártál?:) Shame on me! Én is ezt csinálnám.... Vedd elő a szigorú hazározott domina urinő énedet. Van olyan személyiség alivel nem fogják merni a kis szarosak:)
2018. okt. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha valaki provokál vagy megjegyzést tesz akkor hívd félre, mondd neki hogy oké, benne vagy, szexeljetek. Utána szétkürtölöd hogy Géza bácsi impotens.

Soha nem mernek többet ajánlatot tenni.

2018. okt. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg te vagy az egyetlen örömük az életben. :(

Szigorúnak kell lenned velük nem kedvesnek. Mondd meg, hogy ha így viselkednek, nem jössz többet, és akkor majd jön az az ápolónő, akit nem kedvelnek. Biztos van olyan is az intézményben.

2018. okt. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk szólj az osztályvezetődnek vagy HR-nek.
2018. okt. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Rúgd ki a botjukat, néha kapcsold le a szívmonitort, órákig hagyd benne a pelusban őket ilyesmi :-)
2018. okt. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%
Próbáld meg élvezni :D nekik is játék ez szerintem inkább. humor a kulcs. amiből egyértelmű, hogy nem lesz semmi, de az.is lejön, hogy nem az élet tragédiája, hogy még mindig megugrik a pulzusuk egy jó csajtól.
2018. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!