Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A munkahelyemen nyílt titok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyemen nyílt titok hogy a főnök dugja mindkėt titkárnőjėt, van hogy akár egyszerre mindkettőt is. Szerintetek tėnyleg sok főnök kefėlgeti a titkárnőj (eike) t?

Figyelt kérdés
2017. szept. 22. 16:59
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
56%
Akkor én főnök akarok lenni.
2017. szept. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Én is bele szoktam gondolni, hogy munkahelyeken mennek a kavargatások, csak én vagyok ilyen "visszafogott".
2017. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Ahol ėn melózom ott meg pláne az szeretnėl lenni 1-es,mert bombanő mindkettő titkárnöje.
2017. szept. 22. 17:02
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nagyon sok helyen. Csak titkolják rendszerint de nem sok sikerrel
2017. szept. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ocska titkarnoket minositi. Nalunk ilyen pletykak nincsenek, de ez egy komoly, kulfoldi ceg.
2017. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van ilyen, legalábbis pletyka szinten.

De azért mindenki próbálkozik, nemcsak a főnök

Én is, legalábbis a jobb csajoknál :)

2017. szept. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló,nem hinnėm hogy ócska titkárnők lennėnek,mert több nyelven beszėl mindkettő,ės ezis egy komoly multinacionális cėg,tele külföldi ügyfėllel ės befektetővel

..

2017. szept. 22. 17:08
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Amikor egy nő-férfi páros munkahelyen kerül alá-fölérendeltségi viszonyba a hierarchiában, ott sokszor kifejlődik a nők részéről a szexuális vonzalom. (A férfiak meg csak szívesen szexelnének a világ összes szép nőjével, ezen nem kell sokat magyarázni.)


Meglepődnél, hogy a kórházaknál mennyire orvos dug nővért, iskolaigazgató tanárnőt, vagy úgy általában is főnők beosztottat. Relatíve nagyon sok, most nem azt akartam hogy azt képzeljétek hogy csak szexorgiák vannak ilyen helyeken, de relatíve nagyon sok ilyen előfordul.

2017. szept. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
8-as ezt sejtettem ėnis,amit te hozzászóltál,csak megerősítėskėnt tettem fel a kėrdėst,de a gondolatom már a hozzászólásokból ezt visszaigazolta.
2017. szept. 22. 17:16
 10/42 anonim ***** válasza:
Régen is volt ilyen mindenki tudta a nagyságos úr a cselédlányokkal...
2017. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!