Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasi a főnök az ágyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi a főnök az ágyban?

Figyelt kérdés

Egyszer olvastam itt egy hozzászólótol, hogy ő nem bánja ha bárhol máshol a nő irányít (ettől meg nem papucs a pasi), de az ágyban ő a főnök.


Erről mit gondoltok? Nekem szimpatikus volt.


N


2017. aug. 7. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk az életben én hordom a nadrágot, szexben viszont az asszony a főnök. Mindig az van amit ő akar :)
2017. aug. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%

Haha, az nem férfi.

Rosszul tudod.

A férfi attól férfi, hogy irányító.

A nő magától nem tudja mit akar, össze-vivssza bolyong.

Ezt nem rosszból mondom, de nem hiába nem volt régen szavazati joguk a nőknek.

Az érzelmeik, érzéseik irányítják őket teljesen, hangulatfüggők.

Azt mondod ma is sok ,,férfit" ? Na látod, ők nem férfiak akkor.

A férfi tiszta fejjel irányít. A férfi vezető.

2017. aug. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 én tudom mit akarok, és soha ne hagynám egy pasinak sem, hogy az életben irányításon!!!! El kell fogadni, vannak nők akiknek erős a személyisége! Tudom, ezt sok férfi nem bírja elviselni, de nem változnek meg ilyen téren. Bár szerintem egy kellően értelmes pasas nem is akarna megvaltoztatni.
2017. aug. 7. 14:51
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is azt szeretem, ha én irányítok az ágyban.

F

2017. aug. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet általánosítani, ki így ki úgy csinálja sőt egy éjszakán belül is lehet, hogy a pasi nyit aktívan aztán a nő veszi át a hatalmat nem?
2017. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#3, az már elég gáz, ha valaki választ valakit, aztán nekiáll megváltoztatni. :O

Az ágyban meg a pasié a fontosabb szerep,, már egyszerűen azért, mert az ő öröme úgyis fix, tehát neki kell kitalálnia, hogy a nő mikor hogyan hányszor élvezze.

"főnök"-nek azért nem nevezném.

2017. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kiknél?
2017. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2#, Tanulj, kérlek.., hogy jó legyen neked is.
2017. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Az ágyban a férfi a főnök. És szeretem ha ezt meg is mutatja 
2017. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

A pasi a főnök az ágyban!


De a főnök nem diktátor.. :) Ezért, a jó "főnök" figyelembe veszi a nő akaratát, és aszerint alakítja az együttlétet. De annak ellenére, hogy a nő vágya (is) teljesül (hisz teljesülnie kell) továbbra is a férfi diktál, ő szab irányt, ő vezet, de figyeli a nő minden rezdülését, és arra reagál.

De! Ez csak szex. A kapcsolat már egészen más. Oda szükség van kompromisszumokra is, akármennyire karakán nőről van szó, bármennyire is tudja mit akar, részben alkalmazkodnia kell a másikhoz. Persze nem saját magát feladva, és totálisan elfordulva addigi énjétől. Az semmiképp sem lenne jó, egyikőjüknek sem. Hiszen a pasi más lánnyal lenne a kapcsolatban mint akit megismert/ mint akibe beleszeretett, a nő pedig elveszítené belső egyensúlyát, és saját magát taszítaná kellemetlen, számára idegen szituációba.


Nézd, bár én is hajlok rá, hogy a nők sokkal inkább képesek érzelmek alapján dönteni, míg a pasik inkább racionálisabbak, (bár ezt már kifejtettem bővebben) de ez nem minden esetben jó. Igen is azt gondolom, hogy szükség van a nőre egy döntés meghozatalakor, hiszen teljesen más szemszögből látnak bizonyos helyzeteket, és ez bizony érték, nem pedig probléma.

Konstruktív vitára, és közös döntésre van szükség.

2017. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!