Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A munkahelyemen nyílt titok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyemen nyílt titok hogy a főnök dugja mindkėt titkárnőjėt, van hogy akár egyszerre mindkettőt is. Szerintetek tėnyleg sok főnök kefėlgeti a titkárnőj (eike) t?

Figyelt kérdés
2017. szept. 22. 16:59
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Egy normalis no ezert nem lesz titkarno, hanem eleri, hogy nagyobb tudasa legyen a ferfiaknal igy nincs fogas rajta.
2017. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Ez hol van ez pontosan, kérdező?
2017. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%

"Ez az ocska titkarnoket minositi. Nalunk ilyen pletykak nincsenek, de ez egy komoly, kulfoldi ceg."


Ezen jót röhögtem :D


Jól írják, valahogy a nőkben ez nagyon durván ki tud jönni.

Annak idején rendszeresen jártam a helyi diszkóba, az utolsó napokban a kidobók már jegyet se kértek tőlem, a tulajjal is nagyon jóban voltam, úgy jöttem haza, hogy előtte benéztem hozzá.

Hát gyerekek... Állandóan 16-20 év közötti diáklányok jöttek neki pultozni, ruhatárazni, természetesen csak a jól kinézők jöhettek és annak ellenére, hogy ő maga egy rozzant, vén tróger volt, az összeset kefélte kivétel nélkül, de tényleg máig nem értem, hogy hogyan?!

Hányszor volt olyan, hogy jövök ki, aztán a pali kint vár, köpköd, majd mondja, hogy a barátnőjéért jött, aki pultozik. Mondom magamban, haver ha tudnád, hogy épp bent dugják, de persze a portások tudták.

2017. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Én dugnék a főnökömmel, ha biztos lennék benne, hogy megbízhatunk egymásban és kettőnk között maradna...
2017. szept. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%

Szállodában dolgoztam nem is egyfajtában, a világ több helyén.

A legtöbb vezető keféli valamelyik beosztottját.

Sokat dolgoznak együtt, több időt töltenek egymással, mint a családdal, meghallgatják egymás baját, általában innen egyenes út az ágyba vezet.

2017. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Kérdező, téged még nem dugott meg ez a főnök? :))
2017. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
Bocs,eddig nem voltam mert dolgom volt.22-es,ez a cėg helyileg Budaörsön van,de neharagudj a vállalat nevėt nem írom ki,s talán ki sem írhatnám.
2017. szept. 22. 19:53
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Engem másfél éve léptettek elő, több tucatnyian dolgoznak már a kezem alatt, és van személyes titkárnőm is.

Nos, a titkárnőmmel nem történt még semmi. Bár kapcsolatom van, így nem is kezdeményezek, és nem is célozgatok rá. Pedig dekoratív hölgy.


Viszont a közvetlen alattam dolgozó nők közül már négyen is felajánlkoztak ilyen olyan okból.. és nem.. nem randira hívtak hanem saját magukat ajánlották fel egyéb előnyökért cserébe.. az az érdekes (vagy már elszomorító, ki-ki maga eldönti), hogy mindnek! van/volt kapcsolata/házassága.

Szánalmasnak tartom egyébként, azokat a nőket akik így akarnak előnyhöz jutni, persze azokról a "férfiakról" is van véleményem, akik kihasználják ezt, és a műhatalmukat ebben kamatoztatják..

2017. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
26-os pasi vagyok ės hetero...Ha pedig csak viccnek szánrad a kommentedet,akkor szerintem nem volt túl jó poėn.
2017. szept. 22. 19:56
 30/42 A kérdező kommentje:
21-es,attól mėg szerintem lehet valaki titkárnő,hogy nem fekszik le a főnökėvel.
2017. szept. 22. 19:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!