Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex apukák vannak itt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex apukák vannak itt? Nektek változtatott valamit a biszex dolgokon a gyerek születése? Kort is írjatok

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 07:16
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
71%

Jelen.

Semmit sem változtatott, sőt, gyerekesként volt az első pasis élményem.

33/f

2019. szept. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem sem a feltételezést, sem az itt megszólalók egy részét. Ez tovább erősíti a sztereotípiát arról, hogy a biszex férfiak megbízhatatlanok, és igazából melegek, akik csak játszák a jó párt/férjet/családapát. Számomra, biszex férfiként ez szomorú. 4 éve vagyunk együtt a feleségemmel, ebből 2 éve vagyunk házasok, a kislányunk 4 hónapos. Azért vagyok együtt a feleségemmel, mert szeretjük egymást. Azért házasodtunk össze, és azért születhetett meg a gyerekünk, mert arra vágytunk mind ketten, hogy egy közös egységként - családként - éljük le az életünket. Nem tudok, és nem is akarok más emberre szexuális célzattal gondolni, sem férfira, sem nőre. Mondjuk ez mindig is így volt nálam. Ha párkapcsolatban élek, nem szexelek más emberrel. 3 komoly kapcsolatom volt a feleségem előtt, 2 férfival és 1 nővel. Soha egyiküket sem csaltam meg, és erre büszke vagyok. (Zárójelben megjegyzem,hogy a pár közös megállapodásán alapuló 3-as, vagy többes felállásokat abszolút nem ítélem el,ugyanis ebben az esetben nem történik sunyiskodás.Mi nem vágyunk harmadik félre az ágyban,de akik igen,azoknak hajrá,nincs ezzel baj.) 36/F
2019. szept. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
56%
Majd 10 év múlva meséld el ugyan ezt....
2020. jún. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
84%
Én szívesen szopnék kiéhezett biszex apukát :)
2020. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
88%
azok a legszexibbek..ahh mit nem adnek érte
2020. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok apuka, viszont házas igen és igénylem a szopást :)
2020. aug. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex vagyok és apuka. 🙂
2020. aug. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok apuka, de házas. Régen voltak fiús kalandjaim, de jó lenne átélni megint ha leszopnának megint, de úgy istenigazából :) Az asszony támogatja :)
2020. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Semmin sem változtatott, ugyanúgy biszex vagyok, mint előtte. Szerencsére a feleségem tolerálja, és időnként többesezünk, hogy mindenkinek minden vágya ki legyen elégítve.
2021. febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem biszex. De nem a gyerek változtatott dolgokon, hanem hogy mellette vagyok és támogatom mindenben
2021. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!