Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ilyen esetbe mit lehet tenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetbe mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

En 48 eves vagyok a lanyom pedig 15 es bejelentette hogy biszexualis.

Mondja is a baratainak hogy szerelmes egy lanyba amit en nem akarok elhinni mert szerintem csak kivancsi es ilyenek az o koraba normalis dolgok.Viszont sokat sir a lany miatt es amikor talalkotni megy vele mindig lagyob izgul,boldog es el van vorosodve.



2016. nov. 27. 12:20
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

*nagyon

Elnezest a hibaert

2016. nov. 27. 12:22
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Beszelj vele a biszexualis emberek nem tudjak hova tartoznak el kene dontenie melyik nemhez vonzódik mert meg tinikent sem normalis ez a bizonytalansag . Ha nem akarod hogy elrontsa az eletet erdemes lenne inkabb a fiuk fele hajlania
2016. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%
Arról nem tehet, hogy kit szeret és, hogy kibe szerelmes. Ha valóban szereti a fiúkat is, lehet a fiúk irányába terelni, de ettől még az azonos nem iránt érzett szexuális vágyai is megmaradnak valószínűleg. Persze ez még változhat, főleg, ha egy lányról van szó, mert míg egy fiú szexualitása adott, a nőké könnyebben változhat. De persze az is lehet, hogy így marad, szerintem fogadd el és légy vele megértő.
2016. nov. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
20%

A biszex még nem baj.


A lényeg, hogy még később így is lehet férfi párja és azzal közös gyerekük. Ha ez megvan, akkor azért nem olyan vészes a dolog.

2016. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%

Igazából ami talán fontos a gyakorlatban:

Mondd neki, hogy ne kategorizálja be magát. Nem kell kijelentenie, hogy ő most akkor biszex vagy leszbikus vagy dodókacsa. Nem a kategória adja az vonzódást, a vonzódás pedig nagyon.. kaotikus.

Szóval kb nyugodtan vonzódjon akihez akar, de ne hangoztassa agyon mindenki előtt (mert egyrészt ha valamit nagyon hangoztatsz, az kifelé vetítést, önbizonygatást jelent, másrészt meg) mert ha később "meggondolja" magát, a többiek már ráragasztották a bélyeget, ami rengeteget konfliktust okozhat.


De mindenek előtt biztos jól esne neki, ha jeleznéd, hogy akárhogy dönt, támogatod, dearra megkéred, hogy ne reklámozza fennhangon mindenkinél, mert a szexualitás nem másokra vonatkozik csak egy, vagy kettő (időnként 3-4:D) emberre

2016. nov. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
# 4 Szerintem egyik sem "baj", hiszen erről senki nem tehet. Arról sem ha biszex, vagy netán arról sem, ha leszbi. De ha véletlenül úgy alakulna, hogy valaki leszbikus, attól még simán lehet gyereke és szülhet egy másik nővel lévő kapcsolatba. Csak egy donor kell hozzá.. Egy meleg férfinak ugye nincs ilyenre lehetősége. Tehát a gyerekvállalásra.
2016. nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

6:

Értem és látok igazat abban, amit mondasz.


Arra gondoltam az egész válaszommal és azt akartam mondani, hogy a legtöbb ember vágyik arra, hogy az utódainak (akár 1 gyereke van, akár 5) lehetőleg maguknak is legyenek (legalább biológiailag) saját gyerekeik később.

A vérvonalát kihalni (még az ő életében, a tudtával) a legtöbb ember nem látja szívesen.

2016. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De szerintetek ez csak amolyan tini dolog nalla vagy ha bele tudott szeretni egy lanyba akkor nem csak a homonok?
2016. nov. 27. 15:14
 9/24 A kérdező kommentje:
*hormonok
2016. nov. 27. 15:15
 10/24 anonim ***** válasza:
17%
Én szerintem nincs olyan, hogy a hormonok miatt történik ilyen. Csak ráfogják néhányan. Ha logikusan belegondolsz hormonok miatt miért kezdené el szeretni valaki a saját nemét? Bocsi, de nem hiszem, hogy egy olyan dolog, amit majd "kinő".
2016. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!