Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ilyen esetbe mit lehet tenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetbe mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

En 48 eves vagyok a lanyom pedig 15 es bejelentette hogy biszexualis.

Mondja is a baratainak hogy szerelmes egy lanyba amit en nem akarok elhinni mert szerintem csak kivancsi es ilyenek az o koraba normalis dolgok.Viszont sokat sir a lany miatt es amikor talalkotni megy vele mindig lagyob izgul,boldog es el van vorosodve.



2016. nov. 27. 12:20
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
0%

Hat en nem tudom hogy mit csinalnek ha nekem ilyen elcseszett gyerekem lenne.Ha tetszett neki a lanyokkal valo csokolozas akkor ez biztos mar hogy mem csak kivancsisag hanem kokemeny biszex.Szerintem vidd el pszihologushoz

hatha az kineveli ezt az eletszerutlen dolgot belole.

2016. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
# 21 Nem elcseszett.. Már leírták egy páran, hogy erről nem tehet. Az is lehet, hogy így született.. Kettő dolgot tud tenni, vagy eltaszítja magától és megpróbálja megváltoztatni, vagy elfogadja.
2016. dec. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

15. vagyok.


és a 2. válaszáról írtam,hogy hüleség:"Beszelj vele a biszexualis emberek nem tudjak hova tartoznak el kene dontenie melyik nemhez vonzódik mert meg tinikent sem normalis ez a bizonytalansag ...."


a bisexek tökéletesen tudják,hogy melyik nemhez vonzódnak. mind2 höz.

tiniként tökéletesen normális a bizonytalanság. pláne mostanság amikor csapból is leszbik folynak.

Egy éretlen lány nyilván kifogja probálni lánnyal is mert mindehol ezt látja.(ismerősi körben minden lány smárolt másik lánnyal).


Továbbá,az hogy lánnyal is élvezte a csókot az csak akkor jelent valamit ha mindben volt érzelem,ezt azért kétlem akkor úgyan olyan mint a fiúkkal.(tudom)nem lesz különbség mert nem igazi szerelmes csók,csak "nyelvezés".

Ehhez hozzá tartozik a "fiúknak tetszik" dolog is. ott aztán végképp nincs érzelem.


Az hogy ezt elmondta neked az jó.Ez a bizalom jele egy tinitől ez igen csak becsülendő dolog .("mert minden felnőtt hülye,különösen a szüleim" a jellemző hozzállás)

ezt kár lenne elrontani azzal,hogy tiltod a lányoktól,vagy bármivel.

1:mert nem tudod ellenőrizni.

2:tényleg megutál.

3:nem tudsz ellen tenni.

4:később is utálni fog és téged hibáztat majd mindenért.


valóban nem helyes arra buzditani,hogy kavarjon a saját nemével,de ha érdekli és akar akkor úgyis fog.ha csak fellángolás és kíváncsi akkor elmullik mielőtt lépne.vagy nem is akar csinálni semmit csak nagy a szája.Persze lehet hogy kiprobálja és vagy bejöneki vagy nem.Ilyenkor sokat számit az első partner hozzá állása.Elveszi a kedvét a továbbiaktól vagy nem.



és megjött a kinevelős is imádom ezt a hozzállást.

bár nem fogod megérteni de nem nevelés kérdése. ha mindenképp arra akarod fogni akkor a:Te hibád! Miért engedted neki,hogy bisexualitást lásson?

Ha nem látja sosem jönrá,hogy így is lehet.

rossz szülő vagy!

2016. dec. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el olyannak , amilyen és a legfontosabb szerintem , hogy ő tudja azt,m mindenben támogatva van. Ki fog alakulni,hogy ez kíváncsiság vagy több annál. A lényeg hogy érezze nincs egyedül és mellette álsz akármi is lesz.
2016. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!