Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex apukák vannak itt?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex apukák vannak itt? Nektek változtatott valamit a biszex dolgokon a gyerek születése? Kort is írjatok

Figyelt kérdés
2019. márc. 7. 07:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
nekem apukám biszex
2019. márc. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
81%
#1 ti honnan tudjátok, hogy apukátok mi? Én soha nem beszélek a szexuális irányultságomról a gyerekeimmel.
2019. márc. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
velem akart ismerkedni egy apuka,felesége volt 2 gyerek,egy pedig az anya hasaban..de mondtam neki ,hogy kocc van,en ereztem szarul magam,hogy utana hazamegy es megcsokolja a terhes feleseget..azt mondta ,ezt lerendezte magaban..szal van csalados ferfi,aki kukira vagyik..
2019. márc. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
61%

Mire gondolsz? Vadászok e faszra?

Nem van állandón párunk a feleségemmel...mert ő is bi.

2019. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
67%
A gyerekeim megszületése semmit nem változtatott a biszexualitásomon. Ugyanúgy vágytam, vágyok arra, hogy egy másik férfivel legyek, mint előtte. A gyerekeim anyja ezt tolerálta, hármast is szervezett, hogy pasival lehessek. A jelenlegi párommal ez nem működik. Marad a véletlenül összejövő alkalmi kapcsolat.
2019. márc. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem változott semmi megmaradt a biszex hajlam csak pasi hiány van sajnos 40+on nem egyszerű ismerkedni.
2019. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az apukám biszex,ezt azután mondta el,miután én elmondtam,hogy az vagyok.
2019. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%

Nekem változott az életem. Nejem is biszex. Kapcsolatunk elején összejöttünk másik bi párral, egy ideig egy sráccal is hármasban, majd egy lánnyal volt viszonyunk két évig. Ezután átmentünk monogám stílusba, jöttek a gyerekek és szexuálisan maradtunk ketten egymásnak. Nem hiányzik a biszex élmény, tehát az azonos nemű szex, hogy ez miatt félrelépjünk. Ahogy idősödünk már nem a szex mozgatja az életet, amennyi igényünk van az intimitásra azt megkapjuk egymástól.

Ötvenes pár vagyunk.

2019. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 -remete- ***** válasza:
75%
Nem változtatott meg.
2019. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 -remete- ***** válasza:
89%
Azért egy dologgal legyünk már tisztában. Agyereket nem megváltásnak nemzünk hanem mert szeretnék utódot jobb esetben. A szülőkben kell lennie egyfajta értéknek amit szeretne tovább adni. Nem érez azt, hogy megváltoznék bárki kedvéért. hiszen nem tagadhatom az értékeim az énem.
2019. aug. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!