Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tovább? Ti hogy éltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ranagol32 kérdése:

Hogyan tovább? Ti hogy éltek ezzel? Többi lent.

Figyelt kérdés
32 éves vagyok. Van kapcsolatom egy gyönyörű nővel. Szeretem, és hosszú távon tervezek vele. Viszont vonzanak a pasik... Nagyon. Sosem próbáltam még. Erről beszéltem párommal. Tudja, de ennyi. Ő nagyon monogám típus. Igazából elég nyitott vagyok szexualitás terén amúgy is, ezzel persze hatást gyakoroltam páromra és már ő is kezd nyitottabbá válni. A kérdésem az h aki biszexként tartós kapcsolatba van hogy kezeli a vágyait? Elnyomom amennyire lehet, de már kezdenek gondok lenni belőle. Úgy érzem lassan összeomlok. Van itt olyan aki így él? Szívesen beszélgetnék erről tapasztaltabbakkal.
2019. febr. 6. 01:49
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Egy biztos. Az elnyomott vagyak romboló hatásuak. Akkor van szerencséd, ha a pároddal nem csak nyiltan tudsz erről beszélni. De hogy lesz e benne annyi önfeláldozás ...
2019. febr. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeteket.
2019. febr. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon diszkrét tudok lenni. 21/Bi
2019. febr. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos nincs jó hírem ! Szinte ugyan így vagyok, az az voltam ! Kb. 20 évig elnyomtam magamban, és állítottam, hogy boldog vagyok a feleségemmel. Végül is az voltam, csak valami mindig hiányzott. Ha meglátsz egy olyan srácot,aki nagy hatással van rád, nehéz eltitkolni. Végül feladtam, és megtörtént egy alkalmas pillanatban, egy alkalmas helyen. Utána nincs megállás. Remélem Neked több az erőd, és elnyomod a vágyaid.
2019. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a párod tudja, miért nem beszéltek róla többet?

Mondjuk vehettek be egy bi pasit harmadiknak, vagy keressetek párokat ahol a pasi bi.

Miért kell elnyomni? Mi értelme?

2019. febr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Több feleségem volt, így a lehetőségek közül kettőt tudtam megélni.


Az előző párom szerette a hármas felállást, így ilyen módon meg tudtam élni a fiús vágyaimat is.


A jelenlegi páromnak mindent elmondtam az előző kapcsolatomról és azt is, hogy újra szeretném ezt megélni a házasságon belül, de sajna Ő mereven elzárkózik ez elől.


Bár érdekes módon, amikor erről beszélünk, azután mindíg sokkal intenzívebb a szeretkezésünk.


Szóval most nem lehet hivatalosan fiús kapcsolatom, így titokban élem meg a vágyaimat.


Mivel én enyhe biszex vagyok, így ez egyszerűen csak kölcsönös szopásban merül ki, s az sem túl gyakori.


Az elfolytást én rossz ötletnek tartom.


Persze, a hármas felállás csak azoknak való, akik szívesen veszik, nézik, ha a párjuk egy másik férfival vagy nővel élvezkedik :)

2019. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első feleségemmel és egy barátommal többször voltunk hármasban, amikor mindenki mindenkivel mindent csinálhatott. Sajnos, az élet közbe szólt, így vége lett a hármasnak. A feleségemmel külön váltak az útjaink, a barátomat elvitte egy súlyos betegség.

A jelenlegi feleségem nagyon monogám, ráadásul homofób. Igyekszem elnyomni a férfiak utáni vágyamat, de egyre nehezebb. Nem tudom, mi lesz de érzem, egyre jobban kínoz a f***hiány.

2019. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!