Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Le buktam megtudták a szüleim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le buktam megtudták a szüleim hogy bisex vagyok most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

2018. nov. 10. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
És akkor mivan?
2018. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Inkább járj sűrűbben nyelvtan órákra és akkor majd tudni fogod, hogy a le buktam az valójában lebuktam.

Mi van akkor, ha biszex vagy?

2018. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Én sosem titkoltam előttük. l.
2018. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

*Lebuktam

+ Hogy előtt vessző és még néhány vessző...


Kicsit több információra lenne szükség, mivel nem látunk bele a fejedbe. Ez miért baj? Mi a gond? Tudják. És? Apukád vagy anyukád kitagadnak?


L

2018. nov. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha a reakciójuk nem rossz, akkor nincs mit tenned. Ha viszont homofóbok, akkor szintén nem tudsz mit tenni, mert az ilyenekre az észérvek nem hatnak, és max az idő tudja megbékíteni őket.
2018. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Aha és?ez így kevés.

Hogy buktál le?

2018. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi történt, hogy lebuktál? Rosszul fogadták? Teljesen mindegy. Már semmit nem tudsz csinálni. Vagy megértik, vagy "köpködnek" egy ideig, aztán lecsendesedik körülötted minden.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy buktál le?

2018. nov. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha kiírtad volna a nemed, és a korod, már a kérdés alapján is kaphattál volna egy pár ajánlatot.

De valószínűleg tinifiú vagy, és olyan aki még nem szexelt, hanem csak a neten nézett videóval buktál le. És lehet hogy még Te sem tudod hogy biszex vagy-e. És talán a szüleiddel kellene megbeszélned, hogy fogadják el, hogy neked a vonó, és a tok is bejön.

2018. dec. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!