Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van hogy egy biszex/mele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy egy biszex/meleg férfinak egyáltalán nem áll a farka, amikor dugják? Ez mitől lehetséges?

Figyelt kérdés

Nem volt sok partnerem, 5, de közülük 1 volt akinek nem állt szex közben, csak ezt így nem akartam neki mondani, nehogy megbántsam, pedig látszólag élvezte a szexet.

Én análban csak aktív vagyok.


2018. dec. 28. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
sztemmár megszokta
2018. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem szokott felállni. És ez nem azért van, mert nem vagyok felizgulva, vagy nem élvezem, hanem azért, mert a farkam nincs izgatva. Egyébként is, nem a farkamra figyelek, hanem a gyönyörre, amit a fenekemben érzek. Ettől függetlenül ugyanúgy ömlik melle az előnedvem.


25/F

2018. dec. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se szokott állni. Talán egyszer állt, akkor még popperst is szívtam, és úgy vertem ki, hogy még bennem volt a srác farka, olyan gyönyörben sem előtte sem azóta nem volt részem. :D

Amúgy nálam talán az lehet az oka, hogy úgymond nem jut időm a saját farkamra. Feláll, de aztán szopom az aktív srácot, közben ujjazgatom magam, hogy előkészítsem a terepet, eközben persze lekonyul. Aztán utána már esélytelen, hogy seggbekuki alatt felállítsam, nem is akarok olyankor már ezzel is pepecselni. :D

2018. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert anális kapcsolatnál nem a erekciót létrehozó erogén zónák ingerlésére kerül sor, hanem a hasi szervek működését szabályozó receptorok kerülnek ingerlésre. Poziciótól függően azonban prosztata ingerlés is megtörténhet.
2018. dec. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Undorító...
2018. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Akkor szerintem húzz el innen. Kösz.

2018. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Biológiailag betegek vagytok, egy egészséges ember szemében ez igenis undorító, csak nektek izgató hogy szaros farkat szopjatok pfff... És még ti nézitek le a heterokat mikor kimondják az igazságot...
2018. dec. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5, #7

Megkérlek, menj már a hetero oldalra, és nézd meg, ott vagyok-e. Ha nem találnál, akkor maradj ott, amíg odaérek. Köszönöm.


Nekem változó, hogy feláll-e a farkam, miközben egy másik pasi épp megdug. Azt hiszem, ez attól függhet, hogy csak dug, vagy a prosztatámat is izgatja. Az utóbbi esetben szokott merevedésem lenni.

2018. dec. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!