Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetseges hogy biszex ezek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges hogy biszex ezek utan, vagy csak kivancsi volt?

Figyelt kérdés

Volt egy fiu sulimbol haverok voltunk, itt is aludt es volt hogy oralisan csinaltuk egymasnak, nyilvan en tobbet de elvezte. Aztan utana tok fura lett minden, mara mar nem beszelunk, ha meglat valahol el is fordul inkabb, ram se nez, mintha eszebe jutatnanak a dolgok. Nem koszon semmi.

Azt nem ertem hogy ha valaki hetero akkor mert volt benne ilyen benne, es kb. 5 perc alatt elment... (Nem analis szex)?

Gondolkoztam hogy ha pl. parkapcsolatban lenne illetve 2-3 hetente lenne szexualis kapcsolata akkor biztos nem ment volna bele.. Lehet naiv, kanos is volt es talan azert ment bele. Talan annyira nem eros a hetero éne. Utana meg beszeltunk a dologrol poenbol, mara mar nem is koszonunk. Persze tetszik, de ilyen kinos sztori utan mar nem tudnank haverok lenni (nyilvan miatta)

Lehet csak kivancsisagbol (es mert kanos volt) tette meg es utana rossz elmenykent elte meg? Hagyjam inkabb, nehozzam magam kellemetlen helyzetben megjobban, vagy nem tudom?!

Persze rolam nem tudja senki, nem is tervezem vilagga kurtolni szoval csak ovatosban csinalom a dolgokat:D Tudom hogy nem mondana el mivel ezzel magat is kinos helyzetbe hozna.

Regebben mar irkaltam neki de elegge lekezelo volt, nem nagyon akart nyitni felem:///

Serto, negativ valaszokat jelenteni fogom!

Tobbieknek elore is koszonom! :)



2016. szept. 6. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát igazából megválazsoltad magadnak a legtöbb kérdésedet.. mondjuk fontos lennek hány évesek voltatok/vagytok?
2016. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16-17 eves korosztalyrol van szo:)
2016. szept. 7. 01:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Igazából több lehetséges forgatókönyv is van arra, hogy miért ilyen a barátod. Lehet, hogy csak kiváncsiságból ment bele, és nem akarja, hogy kitudódjon a dolog. Az is lehet, hogy a kelleténél jobban tetszett neki, és bűntudata van emiatt - sok fiatal biszex, ill. meleg fiú nem képes rendesen feldolgozni a saját homoszexuális érzelmeit; ugye ez függ a neveltetéstől, környezettől és sok minden mástól.

Szerintem ne forszírozd a dolgot, ameddig ő nem akar róla beszélni. Vagy, keress egy olyan alkalmat, amikor csak ketten vagytok és nyugodtan tudtok erről beszélni - azt kellene csak kiderítened, hogy mi a helyzet vele. Mert ha csak bűntudata van, akkor megoldható a dolog, és lehet is folytatása, ha megérteted vele, hogy semmi rossz nincs ebben. Ha pedig nem akar többet, ellenben fél, hogy elmondod valakinek, akkor bármi is legyen, tartsd a szád és biztosítsd őt is erről.

2016. szept. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a korrekt valaszt!:)

Nem szol hozzam, nem koszon es meg csak ram sem nez. A tortentek mar vagy 2 eve volt. Ha azota is ilyen undorral tekint ram akkor nem akarom ezt megbojgatni. Utana levo idokbe meg irtam neki, de lekezelo es flegma volt. En meg nem eroltetem a beszelgetest, ha latom nem kivancsi ram. Egyatalan nem lennek abba biztos hogy biszex es egyeb okok miatt elfordult tolem. Valamiert undorkent nez ram, es ugy erzem ha ram nez neha akkor eszebe jutnak a dolgok amit ugy erzek rossz elmenykent elt meg es szegyelli magat.

Kettesbe eselytelen hogy legyunk, mivel ha vissza se ir akkor talalkozni meg hahaha persze :)

Letamadni azert nem tamadnam ezzel hogy oszinten beszeljek vele stb.. mert a mai fiuk egyatalan nem komolyak, es mint leirtam en sem terjesztgetem csak ugy. Ha nem latom ertelmet akkor nem adom tudatara a titkom embereknek. Ebbe a helyzetbe eleg keves az inditek hogy beszeljek vele errol es netalantan kellemetlen helyzetbe hozzam magam.

Csak probalom megerteni, hogy ilyen rossz elmenykent elte meg hogy latni se akar, meg hozzam szolni mikor mellettem all..

2016. szept. 7. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos ilyen nekem is volt, nem lehet mit kezdeni vele. 5 éven keresztül rendszeres szexkapcsolatot folytattam egy fiúval, akinek utána barátnője lett, és azóta szóba sem áll velem. Pedig legtöbbször ő volt a kezdeményező. Mostmár sok éve nem beszéltünk, facen is kitörölt az ismerősei közül. Pedig tudom, hogy nagyon szerette csinálni velem, akkor mindig mondta.
2018. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett?
2023. febr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyesmit nem kell eroltetni. Nekem is volt tobb ilyen haverom is. Can, hogy a fiuk kiprobaljak magukat es vagy nem tetszik vagy megilyednek attol, hogy mennyire tetszik es akkor ez rajuk nezve mit jelent es elmenekulnek. Nalam az utobbi tortent meg par sraccal. Amikor egyutt voltunk nagyon elveztek utana buntudat.

Egy biztos. Ha erolteted es nyomulsz o menekulni fog. Beken kell hagyni. Ha majd ugy dont, hogy ujra kivanja akkor keresni fog. Ha meg nem hat nem.

máj. 15. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!