Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Akarom ezt a srácot, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarom ezt a srácot, de nem akarok bántani senkit, lehetséges úgy?!

Figyelt kérdés

Voltak már fiúk az életemben, de smároláson kívül soha semmi nem volt. Most van ez a srác, mocskosul vonzódom hozza és teljesen megőrjít. Jelenleg párkapcsolatban élek, és szeretem, nagyon jó vele a szex is, de ha erre a srácra gondolok, úgy felizgulok, hogy már konkrétan fáj.

Többször a pillanat hevében eljutottunk odáig, hogy akkor most megtörténik, de egy idő után eltaszít és nem akarja. Vagyis de mert aki nem akarja nem jut el eddig.. btw ő meleg

Akarom őt, hogy a fenébe szerezzem meg?



2016. nov. 13. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A párod milyen nemű?
2016. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2016. nov. 13. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy megengedné-e. Vagy az édeshármas is megoldás lehet, ha benne vannak. Én nem tàmogatom a hűtlenséget, csak akkor elfogadható, ha nincs rendben a kapcsolat, de a ti kapcsolatotokban nincs probaléma, szóval megbánnád utána
2016. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
"egy idő után eltaszít és nem akarja" Én sem akarnám ha tudnám hogy utána hazamész az asszonyhoz. Én meg le vagyok ejtve.
2016. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ah, ez nem az a kapcsolat, hogy hármas vagy megengedné. Igazából nem lenne ejtve, vagy nem tudom utána hogy éreznék, de kedvelem is őt, nem akarom kihasználni. Viszont túl régi ez a kapcsolatom, hogy eldobjam egy kedvelésért. De a srácot sem tudom elfelejteni, kicsit nem könnyű :D
2016. nov. 13. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!