Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az, hogy sok biszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok biszexuális férfi nem tud szerelmes lenni férfiba?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 07:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a világ nem fekete és fehér, hanem sokszínű és árnyalatokban gazdag. Hetero aki csak nőkkel, homo aki csak férfiakkal és bi aki mindkettővel lefekszik, én ezzel az alap állítással így nem értek egyet.


Ha egy férfinek (de lehetne akár nő is) bekötik a szemét és így elégítik ki orálisan, de nem tudja, hogy vajon férfi vagy nő elégítette-e ki, viszont volt orgazmusa, akkor az a férfi milyen beállítottságú lesz ettől? Nem azon volt a lényeg, hogy milyen nemű ember elégíti ki hanem, hogy elélvezzen.


Az a férfi aki hetero kapcsolatban él egy nővel és soha el sem tudná képzelni, hogy egy férfi meghágja, ennek ellenére mégis élvezi a prosztata masszázst akkor az a férfi rögtön meleg vagy bi. Szerintem nem.


Ha egy férfi szereti a hátmasszázst és teljesen mindegy neki, hogy azt férfi vagy nő csinálja, mivel a fő lényeg ott az, hogy élvezze a tevékenységet, akkor az a férfi rögtön bi?


Mi van azzal a férfival akinek minden vágya, hogy leápolhasson egy péniszt? Mivel ez orgazmussal és kéjjel nem jár neki és azért a pénisz a férfi princípium fő szimbóluma, ebben az esetben már lehet rá mondani azt, hogy minimum biszex.


A nemiség kérdésénél szerintem abszolút nem elhanyagolható, hogy ki miért mit csinál. Egyszerűen túl könnyen aggatnak rá jelzőket erre az emberek, leginkább a saját szűklátókörűségük és fóbiáik miatt.



Miért nem tud biszex férfi szerelmes lenni férfibe? Lehet, hogy nem biszex. Lehet, hogy egyáltalán nem érdekli, hogy ki az aki leápolja amíg az neki orgazmussal jár együtt, viszont szerelmet/romantikus intimitást csak nők iránt tud érezni mert hetero és csak hozzájuk vonzódik.

Az is lehet, hogy olyan biszex aki csak nők iránt tud szerelmet érezni. Miért ne lehetne ezt elképzelni? Egy hetero férfi minden nőbe szerelmes tud lenni. Dehogy tud. Egy homo minden férfibe szerelmes tud lenni? Nem hiszem.


Erre lehet azt mondani, ez csak attól függ, hogy ki mennyire biszex, de bevallom én ezt a Kinsey-skálát nem tartom túl jónak, pedig pont a hetero-bi-homo általánosítás ellen készült. Minden emberre egy hatalmas általánosítást próbál ráhúzni az egyén figyelembe vétele nélkül.

2018. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11es! ez egy vízszintes skála, az élet meg ehhez képest 3 dimenziós, még erre nincsen skála ;) lehet, h nem is lesz.

de még ezen a vízszintes skálán is heteró és homó között nagyon jól szét vannak.szórva az emberek, senki nem egyforma, heterók közt sem jön be mindenkinek ugyanaz a csaj..

mindenkinek más perverziói vannak, mindenki másféle személyiség

2019. jan. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!