Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sok biszexuális férfi miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok biszexuális férfi miért nem tud férfiba is szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Mert biszexuális heteroromantikusak.
2018. ápr. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Két totál különböző dolog, hogy valaki fizikailag milyen testalkattól (fiú / lány, szálkás / fognivaló) izgul fel, meg milyen lelkivilágú lénybe tud érzelmileg szerelmes lenni. Nem mindenkinél esik ez a kettő egybe. Egyébként nagyon-nagyon lányos fiúcskákba beleszerethetnek, az azért megesik velük.
2018. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak a férfi farka érdekel, semmi más :)
2018. ápr. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DR. HOFFMANN GÉZA ***** válasza:
Mert a bennük lakozó gonosz démonok ezt nem engedik.
2018. máj. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert azt olyan bu zisnak tartanám. Azt hogy megdugok egy srácot vagy szopjuk egymást kicsit az is az már kicsit, de még szerelmesnek lenni meg már kifejezetten az lenne.


Ja és én szeretnék egyszer közös gyerekeket, családot majd valakivel, de tudtommal ha két férfi csinálja abból még soha nem lett gyerek.


24/F, bi aktív

2018. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Azt tudom hogy én biszexuálisnak tartottam mindig is magam.

Még akkor tájt is amikor nem értettem hogy miért riadnak meg ettől a viselkedéstől sokan.

56 évesen annyit tudok mondani hogy egy nőbe beleszeretni az egy lángoló mindent elnyomó érzelmi vihar.De lappangón bennem van ha látok,és megkaphatom egy nekem tetsző brokit akkor elgyengül a térdem.De ez inkább ellenállhatatlan szexuális vonzalom,amit nem tudok megtagadni

2018. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tud!! De biszex, es ha szerelmes egy fiuba, akkor csak vele szeretne lenni, senki madsal, es akkor msr nem biszex
2018. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!