Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az, hogy sok biszexu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok biszexuális férfi nem tud szerelmes lenni férfiba?

Figyelt kérdés
2018. dec. 27. 07:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

Én se tudnék, mert csak pár dolog izgat pasival.

Enyhe biszex hajlamú férfiaknak csak bizonyos dolgok izgatóak, kinek mi..

Szerintem aki szerelmes is tud lenni az nem biszex, hanem meleg.

2018. dec. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Az előttem válaszoló megmondta a választ. Én is így vagyok. Lányokkal volt még csak párkapcsolatom. Férfival pedig csak az órál adni és kapni illetve a kézimunka érdekel, az például hogy megcsokoljam vagy anal vagy szerelmes legyek bele ilyen elképzelhetetlen számomra.
2018. dec. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Ez a kérdés már ősszel szerepelt itt.Akkor nem írtam véleményt, mert mások jobban megfogalmazták.

Tömören,a lényeg : ha egy férfi férfibe, illetve nő, nőbe szerelmes, akkor bizony a szexualitás szó elől le kell törölni a bi -t, és oda kell helyette írni a homo -t.

Legjobb esetben is látens homo az illető, aki elnyomja magában és látszatkapcsolatban él, elvárások, vagy félelmek miatt.

Viszont a szerelem is a szeretet egyik formája, de azért bőven több, mint amit érezni lehet úgy , ha előtte esetleg csak a másik nemmel volt kapcsolata.A szerelemhez kell a feeling,és kettőt nem lehet egyformán szeretni,ha egy családos ember lesz szerelmes férfibe,akkor a neje,vagy barátnője felé kezd kihűlni. És ezt a többség nem vállalja, nem vállalhatja be.

Ezt a saját példámon mutatnám be, öt évig volt testi - lelki jóbarátom a legnagyobb diszkrécióval egy nős srác.Semmi gond nem volt, emberileg nagyon kedveltuk egymást,ennyi.Öt év után előállt azzal, hogy szerelmes belém,nem tehet róla és ezt nem tudja sem elnyomni,sem letagadni.Tiszteltem benne az őszinteséget, megittunk egy -egy konyakot és azonnal döntöttem, ott és akkor vége és nem akartam vele többet találkozni. Családot,két gyermeket megingatni,otthagyni ilyenért nem lehet. És én sem dúltam volna fel a sajátomat. Holott egy szavamba kerult volna .


Nemcsak a szerelmessé váló,hanem a másik félnek is van felelőssége abban, hogy ez csak úgy realizálódjon, már ha lehet egyáltalán, hogy ne séruljön senki. És ez nagyon nehéz döntés,de meg kell hozni. És azonnal kell dönteni,mint egy pilótának, nem lehet hezitálni.


Szóval, lehet , hogy fellobban a szerelem, de csak akkor vállalható, ha ezzel magunkat is vállaljuk, annak minden következményével. Azzal, hogy már nem biszexek, hanem melegek vagyunk.

2018. dec. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert nem tud és kész
2018. dec. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Mert biSZEXUÁLIS vagyis a szexuális vágya irányul(hat) mindkét nem felé. Aki bele is tud szeretni a saját és az ellenkező nembe is az biROMANTIKUS vagyis gyengéd érzéseket tud táplálni a saját és az ellenkező neme felé is.

Node a biszexualitás nem párosul minden esetben biromantikussággal.

2018. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 alonelyman ***** válasza:
9%

Válasz nagyon egyszerű: azert mert a férfi csak egy nő mellett férfi ha ezt érted, mellette érzi magát férfinak mellette teljesedik ki és lehet önmaga igazán.

Ezek lelki dolgok, illetve genetikai és ösztön dolgok, hiaba elégit ki egy férfi egy férfit szexuálisan, attól még a férfi lelke kielégületlen marad hiány érzet marad benne.

2018. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Mert csak az farka érdekel meg, hogy jól megrakjon :)
2018. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

És a biszex lányoknál miért van ez máshogyan?

Persze ott is sok lány van akik csak szexuális dolgokra képesek más lányokkal, de nagyon sok olyan biszex lánnyal találkoztam már, akik szerelmesek is tudnak lenni lányokba. Fiúknál meg tényleg 99 százalékban azzal találkoztam hogy fiúkkal csak szex, vagyis kifejezetten csak a másik fiú farka érdekli őket.

2018. dec. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapvetően attól függ mennyire biszex. Ha közel van a homoszexuálishoz kinsey-skálán akkor még jobban is szereti a férfiakat mint a nőket. Az más téma, hogy mivel elítélik a homoszexualitást, egy férfiakhoz vonzódó biszex férfi aki képes nővel szexelni, inkább belemegy a heteró életbe.
2018. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Attól mert valaki biszexuális tehát vonzódik mindkét nemhez nem jelenti azt is, hogy mindkét nembe szerelmes tud lenni. Ha mindkét nembe szerelmes lenne akkor biromantikus. Én is biszex vagyok de hiába vannak barátnőim akik nagyon közel állnak hozzám mégsem lettem beléjük szerelmes. Vannak olyan biszexek akik heteroromantikusak tehát csak az ellenkező nembe tudnak beleszeretni. Én is ilyen vagyok,egyszerűen a lányok csak testileg érdekelnek.
2018. dec. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!