Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit jelenthet? Biszex hajlam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet? Biszex hajlam?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, mit jelenthet ez, és gondolom vannak itt olyanok, akik jártasabbak a témában az emberi különféle szexualitást illetően.


- Nagyon szeretem nézni a jó csajokat, szép nőket, ugyan úgy, mint a pasikat.

- Szeretek fogdosni is csajokat, egy jó fenék mindent visz. Pl barátnő/osztálytàrs stb

- Az első csókom egy lánnyal történt. A lány nagyon fiús, de gyönyörű szép arcú, izmos karja és hasa van. Akkor még kicsik voltunk, de már megmutatkozott, hogy a lányokat szereti, amibe akkor bele sem gondoltam, csak valahogy megtörtént. Nagyon jól csókolt, nem bántam meg soha, esküszöm fel is izgatott, de leálltunk, én soha többé nem akartam felhozni/megismételni. Egy egyszerű kis fiatalkori semmiség volt.


- Később barátnőkkel talán 2x volt "csók", de az nem olyan volt, inkább csak hülyeség, pl buliban, ivászatkor.


- Sokszor eszembe jut az a lány, akivel először csókolóztam, jóban voltunk, kedveltem, de nem úgy, ahogyan ő engem.

Lepörgettem a fejemben sorban mindent. Egészen addig tetszene nekem, amíg nem kellene az intim testrészéhez érnem.

Az valahogy taszít.

Illetve szeretem a férfiakat, nagyon is. Ha választani kellene, férfiakat választanám. Szexuális kapcsolatom csak férfival volt eddig, nem is bánom, csak idegesit, hogy nem tudom mit jelent ez.


Miért tetszenek a vonzó nők, miért csókolóztam komolyan anno egy lánnyal? Miközben nem vagyom tovább menni? Ha újra lehetne csókolózni vele, szívesen benne lennék, de félnék a továbbiaktól. Nem kívánnám a csók/tapin kívüli dolgokat.

Ez számomra érthetetlen, akkor most mi van.

Néha az emberek csúnyán néznek rám, mikor hangosan kimondom amit gondolok. Pl ha meg dicsérek egy nőt. Kínos szokott lenni, az emberek nem ilyen őszinték, illetve túl gátlásosak.


Fantáziálni sem szoktam nőkkel.


21/L


2018. nov. 3. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
A magad intim részével kivagyok békülve? Masztizni szoktál,
2018. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
?
2018. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, szoktam, nincs vele bajom sem, de nem is érdekel.

Nem nézegetem például, nem értem, mikor azt mondják, szép.

2018. nov. 3. 10:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor azt mondanám, hogy nem szexuálisan, hanem esztétikailag, illetve mentálisan vonzódsz a lányok hoz.
2018. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Illetve a barátnő extrával-ban az extra a csók 😊 mintha azt hogy az a lány A barátnőd a csókkal nyomatékosítod
2018. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Akkor azt mondanám, hogy nem szexuálisan, hanem esztétikailag, illetve mentálisan vonzódsz a lányokhoz."



Ez nagyon tetszik, és egyet is értek veled. De ez nem különös? Úgy értem, ez egy szokványos dolog?

2018. nov. 3. 11:52
 7/9 anonim ***** válasza:
A szép emberi test látványa nemtől függetlenül minden normális embernek tetszik. Ha meg valakinek az átlagosnál fejlettebb az esztétikai érzéke, annak még inkább. Aztán, hogy ez miként hat a nemi működésekre meg a szexuális vágyakra, azt ki tudja ?
2018. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez számomra hatalmas bók.
2018. nov. 3. 12:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok csak férfiként. Mindig csak nőkkel voltam de oda vagyok az igazán szép jóképű férfiakért nagyon tetszenek, még akár csók is mehetne de szexuális tevékenység gondolata az taszít velük.
2018. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!