Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet, hogy a biszex vágyam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a biszex vágyam egy rossz, helytelen hajlam?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy mindenki azzal magyarázza hogy biszex, meleg hogy ez genetika egy belsö ösztönös vágy de lehet hogy ez egy tévedés? helytelen hajlam mint pl ha valaki agressziv vagy vágyik a piára vagy a drogra vagy akármi ilyen de kell kontrolálni mert ez ugye nem helyes
2017. ápr. 20. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez születési adottság.... Mindenki más... Nem kell a bisexséget egy véka alá venni a droggal vagy a piával esetleg egy rosszindulatú daganattal...
2017. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem helyes? És mitől nem helyes? Ez nem döntés és nem genetika, nincs rá ok, ugyanúgy ahogy arra sincs, hogy nekem például a szőke magas srácok tetszenek másoknak meg mondjuk a barna alacsonyak. Nincs rá biológiai magyarázat ez tény, de ettől még ez nem egy helytelen hajlam, és alkoholizmussal vagy drogosággal sincs semmi értelme összehasonlítani, kb annyi a hasonlóság mint egy csiga meg egy majom között
2017. ápr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"Helytelen" az, amivel ártasz valakinek. Ki árt azzal bárkinek is, hogy létezik??!! Csak másképp, mint mások.
2017. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 apple4021 ***** válasza:
100%
Szerintem mindenki azt tartja helytelennek amit akar, bár szerintem normális, ugyanis ez majdnem olyan mint a fètisek. Mindenkinek van egy kis "rendellenessège" ès ez így van rendjèn ugyanis ha nem lenne akkor majdnem mindenki ugyanolyan lenne. Jó lehet, hogy kicsit túloztam, de szerintem a lènyeg lejött belőle.
2017. ápr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!