Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az biszex hajlam lenne, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az biszex hajlam lenne, hogy beindulok attól mikor hallom, hogy a férfi lakótársaim szexelnek?

Figyelt kérdés
Először is azt leírnám, hogy a nőket szeretem, albérletbe vagyok 2 férfival akik biszexek és hallottam már őket ahogy szexelnek amitől felizgultam
2017. jún. 9. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
nem, ez kielégületlenség
2017. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen, az.


Nézz egy kis homo poreszt, hogy kipróbáld tetszik-e


Google: twink fuck

2017. jún. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem kipróbálhatnád, izgat e a fiús szex :D,ha van kedved :P

23/F

2017. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Lehet az... miért nem csatlakozol hozzájuk?
2017. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen az. És nem, ezzel nincs semmi gond
2017. jún. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz biszex. Esetleg megpróbálhatod, hogy csatlakozol a lakótársaidhoz, miután egy két sör mellett beszélgettetek szexualításról, biszexualításról, és, hogy fel szoktál izgulni, amikor hallod, hogy szexelnek.
2017. jún. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan azt akartam írni mint a 6#
2017. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-7


Azért nem tudom ti hogy vagytok vele, de nincs mindenki benne abban hogy hármasozzon, vagy abban hogy egy időszakban egynél több partnere legyen.


Nem tartom magam egy prűd, visszafogott embernek, de ha az egyik lakótársammal szeretők lennénk és a másik lakótársam hozzánk fordulna, hogy érdekli a dolog, akkor elbeszélgetnék vele, segítenék neki mondjuk a neten partnert találni, de elég esélytelen hogy hármasozzunk.

2017. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!