Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero kérdés! Halihó emberek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero kérdés! Halihó emberek, én is fantáziálok arról mostanában, hogy szeretnék érintkezni egy hús- vér farokkal. Lehetséges találni egy türelmes és megértő partnert, akinek nem lenne gond ha csak próbálkoznék?

Figyelt kérdés
100%ig hetero vagyok, nem volt még kalandom a saját nememmel, de szívesen kipróbálnám, engem is összezavar, sőt ilyesztő, és azt is látom hogy mások is vannak ebben a helyzetben. Alapvetően nem vonzódom férfiakhoz, nem csókolóznék, és még csak nem is ölelkeznék, mert annak a gondolata taszít. Ami viszont érdekes, hogy kipróbálnám a szopást, kiváncsi vagyok arra is milyen ha egy hús-vér farok bennem van. Valóban ki kéne próbáljam, vagy ezek a fantáziák majd idővel elmulnak? Volt már köztetek olyan aki választ kapott valamiképp?
2018. okt. 17. 00:36
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
51%

Attól h bizonyos válaszok nem szimpatikusak, attól még nem biztos h csupán a gyalázásra mennek. Igen fel vállalhatom, én is a véleményem. Nekem az a véleményem mint az előttem írónak, h szánalmas vagy, ahogy a hozzad hasonló, magát heteronak mondó faszi, aki másik himbilimbiről fantáziál.

És nekem is az a véleményem, h vagy alapból szimplán szexpartner keresési céllal írtad ezt ki, vagy tenyleg olyan ostoba vagy h gondoltad ezt beveszik majd, mert végülis te meg mindig elhiszed magadnak, nem?

Tényleg bu2abb nem felvállalni mint igen ;)

Pá aranyom

2020. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!