Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero kérdés! Halihó emberek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero kérdés! Halihó emberek, én is fantáziálok arról mostanában, hogy szeretnék érintkezni egy hús- vér farokkal. Lehetséges találni egy türelmes és megértő partnert, akinek nem lenne gond ha csak próbálkoznék?

Figyelt kérdés
100%ig hetero vagyok, nem volt még kalandom a saját nememmel, de szívesen kipróbálnám, engem is összezavar, sőt ilyesztő, és azt is látom hogy mások is vannak ebben a helyzetben. Alapvetően nem vonzódom férfiakhoz, nem csókolóznék, és még csak nem is ölelkeznék, mert annak a gondolata taszít. Ami viszont érdekes, hogy kipróbálnám a szopást, kiváncsi vagyok arra is milyen ha egy hús-vér farok bennem van. Valóban ki kéne próbáljam, vagy ezek a fantáziák majd idővel elmulnak? Volt már köztetek olyan aki választ kapott valamiképp?
2018. okt. 17. 00:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld ki, ha kihagyod sohasem tudod meg hogy milyen. Nem fognak elmúlni a fantáziàid
2018. okt. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%

Ez igy igaz.

És valoban sokan vannak igy amit leirtál magadról.

2018. okt. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%

Szerinted valaki heterő ha a másik paszi faszát akarja szopni, meg a gec ijét a szájába kapni?

Kapjáé már a fejedhez, aki hetró az undorodik a másik fazszától.

2018. okt. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%
#3 adom bar en szivesen bekapnam valakiet irjatok 20/F pest 😃
2018. okt. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
69%
Neked, elment az eszed????Miért akarsz faszt szopni???Akkor te eléggé be melegetdtél!!!??
2018. okt. 17. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj majd idővel el fogod fogadni hogy meleg vahy csak még nem sikerült fel.fognod xd
2018. okt. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Minden meleg így kezdi :D
2018. okt. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hetero vagyok, azt az ember tudja, ismerem az érzéseimet, és a vágyaimat is, némelyiket leszámítva😉. A nőkhöz vonzódom továbbra is, egy szoástól még nem leszek meleg, minghogy akkor sem leszek festő, ha lefestek egy vaskaput, szerintem ez nem ennyire egyszerű. Köszönöm s vèleményeket, kiváncsian várom a továbbiakat is.
2018. okt. 17. 07:10
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy hetero papi. Kőkeményen biszex vagy hogy ha ilyen vágyaid vannak
2018. okt. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Te biszex vagy. Én heteró nő vagyok és kifejezetten taszít a gondolat hogy egy nő úgy hozzám érjen, semmi ilyesmiről nem fantáziálok.

Inkább fogadd el hogy nem vagy heteró és ne tagadd.

2018. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!