Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetero kérdés! Halihó emberek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero kérdés! Halihó emberek, én is fantáziálok arról mostanában, hogy szeretnék érintkezni egy hús- vér farokkal. Lehetséges találni egy türelmes és megértő partnert, akinek nem lenne gond ha csak próbálkoznék?

Figyelt kérdés
100%ig hetero vagyok, nem volt még kalandom a saját nememmel, de szívesen kipróbálnám, engem is összezavar, sőt ilyesztő, és azt is látom hogy mások is vannak ebben a helyzetben. Alapvetően nem vonzódom férfiakhoz, nem csókolóznék, és még csak nem is ölelkeznék, mert annak a gondolata taszít. Ami viszont érdekes, hogy kipróbálnám a szopást, kiváncsi vagyok arra is milyen ha egy hús-vér farok bennem van. Valóban ki kéne próbáljam, vagy ezek a fantáziák majd idővel elmulnak? Volt már köztetek olyan aki választ kapott valamiképp?
2018. okt. 17. 00:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
59%

#13 vagyok.


Ez egy sima emberi kiváncsiság szerintem.

PL: Álmodozok hogy autóversenyző leszek. Beülök egyszer egy versenyautóba,és nem jön be a dolog. Attól én még autóversenyző vagyok??


Kiváncsi lennék ha a kérdező is azt érezné amit én leirtam,mit mondanátok akik lebzizták. "Akkor is bzi vagy,csak hozzá kell szoknod a fszhoz!" ?


Ebbe a társadalomba nagyon könnyű valakire ráragasztani a cimkét hogy bzi. Mert azt gondoljátok azzal le van alacsonyítva az illető. Az már tök mind1,hogy meleg e vagy sem.Bármi hangyányi jelét mutatja az illető,hogy érdekli a saját neme,az homokos,vagy leszbikus.


Na lehet lepöttyözni!

2018. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves vagy? Ha húsz körüli, +- 3 év, vékony vagy és jól nézel ki, plusz pesti vagy, akkor én benne lennék, ugyanis ilyet keresek én is...
2018. okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel egyet értek, én is kiváncsiságból vágyom rá, ez még önmagában nem határoz meg semmit. Onnantól hogy megtörténik, mint nálad #13-as, vesz irányt a kérdés. Biszexnek lenni, meg melegnek lenni többet jelent a szexualitásnál. De eredetileg mem azért írtam ki a kérdést hogy a nemi irányultságomról nyissunk vitát, arra nincs szükség, mert azt ismerem. Engem az érdekelt, hogy létezik e az a szitu ami a kérdésben szerepel. Igazából kaptam segítséget, köszönöm azoknak akik megtiszteltek az őszinte véleményükkel. A továbbiakban is szívesen veszem őket.👍
2018. okt. 17. 19:57
 24/31 anonim ***** válasza:
79%

Kedves Kérdező!

Maradjunk annyiban, hogy hetero vagy némi biszexuális éllel. Ez nem baj. Ha valóban arra vágysz, hogy egy másik férfi cerkáját a szádba vedd, tedd meg! Két dolog történhet. tetszik, és a későbbiekben is vágysz rá, és csinálod, vagy megundorodsz tőle, és kihúzod a bakancslistádról, hogy ezt is kipróbáltad, de nem jött be.

Én is így voltam, mint te, kipróbáltam, nekem bejött. Azóta is sz*pok, ha van rá lehetőség, és nem bánom. Azt bánnám, ha nem tettem volna meg.

2018. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
40%
milyenek lehetnek a meleg kérdéseid?
2018. okt. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
78%

Én is szivesen kipróbálnám


16

Bi

2018. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Hol heteró kérés az ahol palik egymás cerkáját szopják??
2018. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
83%

Hetero-, homo- vagy biszexuális, ezek csak címkék. Úgy dobálóztok ezekkel a címkékkel, mintha ezen múlna az életetek (ez vonatkozik ugyanúgy a kérdezőre és a válaszolókra is). Miért nem lehet úgy tekinteni rá, mint egy férfire, aki a nőkhöz vonzódik, de érdekli, hogy milyen lehet egy férfivel passzív szerepben. Nincs ezzel semmi gond. A címkéket a megfelelési kényszer, illetve az egy csoporthoz való tartozni akarás szüli.


Amúgy a nagy vagdalkozásban pont a kérdésre nem érkezett válasz (tisztelet a kivételnek, volt pár válasz, amit csak átfutottam). Szerintem regisztrálj fel egy szexpartner-keresőre, írd ki, hogy a lányokat szereted, de kipróbálnád fiúval, hasonlóan, mint itt. Biztos fogsz kapni egy-két pozitív levelet.

2018. okt. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, ez még be is jöhet, bár igyekeznék inkább siszkréten cselekedni☺️. Egyébként, elhagyhatyuk ezt a cimkézősdit, csak azért írtam így ki a kérdést, mert az oldalnem engedtte hogy köszöntsem az embereket, mert ígynem lesz a kérdés kereshető. Rosszul választottam meg a szavaim, és ennyi elég is volt hogy felkavarjam a vizet. Amit nem értek mert ezzel az oldal funkcióját veszti azáltal hogy egymást fikázzák itt a népek. Pont az lenne a lényeg hogy anonimitásban feltehessük a kérdéseinket, mert nem kell attól tartani hogy barátok, kolégák, idegenek előtt hogyan válaszolunk. Mert senki nem ismer senkit, nem derül ki a személyazonosság, és nincs kockázata a válasznak, kérdésnek. Simán segíthetnénk egymásnak értelmes, jóindulatú, segítőkész válaszokkal, tapasztalatokból vagy akármiből merítve. Pont az lenne a lényeg hogy ne keljen fikázni, mert senki nem lát, és bárki felvállalhatja magát. Örülök azoknak akik értik az oldal lényegét és hajlandóak segíteni válaszaikkal, köszönöm mindenkinek! Szép estét!
2018. okt. 22. 19:28
 30/31 anonim ***** válasza:
0%

Hetero ám a tudod ki? Na hát az akinek esze agában nincs más f@szahoz közeledni. Nem gondol rá . Nem érdeklődik, nem h izgatja, hanem kirázza a hideg a gondolatra is!ez bizony tény. Na az hetero.

Te meg ide jössz hazudozni ? : D szánalmas. Na ezért

vagy te bu2i. Mert egy tisztes homonak van annyi ver a pucajaban h nem alakoskodik.


**Ja amúgy sokan vagytok így ezzel mostanában fiuk? :D erdekes nem? Nahát nahát....És az nem jutott még el addig a sorvadt agyatokig, h lehet, h az évek óta rendszeresen (és onkent hahahaha) vizuális ingerekkel kondicionáljátok magatokat a merev hímtag (és ejakuláció) látványára, ezért merül fel bennetek ez, ugy h közben meg nőkhöz vonzódtok az életben?

Annyira szép ahogy itt vergődtök h ti szopnátok meg de jó lenne a seggedben erezni egy elő hús ver péniszt, egymást biztatva h jó ez így, mert közben meg hetero vagy , gondolom csajozgatsz is , sőt lehet az asszony meg a gyerekek mellett pont erre van kapacitásod h más faszik pocserol filozgass.

Gratulálok!

/

Ja és azok akik arra biztatnak h utccu neki, lépd át azt a vonalat (és többe nem masithatod meg), na azok nyilván szinten heterok és biztos csak egészséges férfi módjára kíváncsiságból írnak pm mert h Pont ugyanaz izgat titeket, nahát micsoda szerencse.

Komolyan mondom kétségbe ejtően szánalmas ez a brigád a f@sz igényével együtt:D :D

/

2020. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!