Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek lenne olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne olyan aki belemenne (nő vagyok), hogy hárman éljünk egy kapcsolatban?!

Figyelt kérdés

Mármint én egy másik nő,és egy férfi .

Gáz hogy nekem ez egy hatalmas vágyam?

Mennyi erre az esély,hogy összejöjjön?


2018. okt. 16. 21:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
80%
Semmi rosszat nem latok benne...biztos nem lehet unalmas, jo lenne mindenkinek
2018. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Én benne lennék, nekem is megfordult már a fejemben mint lehetőség, viszont úgy gondolom nagyon kicsi lenne arra az esély, hogy így jöjjenek össze a dolgok. Ritka, hogy két emberbe is beleesik az ember viszonzottan, plusz még az a két ember is egymásba és akkor még nyitottak is az együttélésre, a célok és a jövőképek is összeegyeztethetők, nem tart senki attól, hogy a családja és a társadalom mit szól ehhez, stb. Ha kifejezetten ilyen kapcsolatot keres valaki, lehet összejön, én nem futok utána, de ha egyszer így jönnének ki a dolgok, nekem okés lenne.


23/N

2018. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
53%
Kíváncsi vagyok a nőknek mi a velemenyuk
2018. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
81%

Ezt, hogy két nő és egy férfi együtt éljen, és mindent együtt csináljunk, még elképzelni is izgató. El tudom magam képzelni egy ilyen helyzetben.

Igaz, a két férfi egy nő együtt élést is izgatónak tartom, lévén, én is biszex vagyok.

Kívánom, sikerüljön megvalósítani az elképzelésed!

F/bi

2018. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
85%
Biszex nőként engem izgatna a dolog. Most van párom, így viszont elég nehéz még egy lányt beszervezni, bár leginkább leszbikusokkal hoz össze a jósors, őket viszont zavart a barátom megléte :/
2018. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer ezen én is gondolkoztam.

De szerintem ez így nagyon instabil kapcsolat,lehet egy darabig működőképes,de hosszabb távon nem hinném.

Egyik fél se lehetne féltékeny,mert ha már kis szikrája is van a féltékenységnek akkor borul.

Vagy ha vmelyik 2 fél jobban egymásra hangolódik.


Legyen X meg Y nő, Z férfi.


XZ össze jönnek rátalálnak Y-ra. Minden jó egy darabig,de vmi oknál fogva Y és Z jobban egymásra hangolódnak. Vagy éppen X és Y közt nagyobb szerelem alakul ki és így Z kiesik. Z-vel nem foglalkoznak,megy a veszekedés.


3 embernél minden sokkal macerássabb. Hosszú távon. Akár célok,életstílus össze egyeztetése. Később a gyerek vállalás, ott meg borul minden. Akarva akaratlanul akinek születik e gyerek akkor a pasi ahhoz a nőhöz jobban fog ragaszkodni,kiscsalád alakul ki,2. nő meg kiszorulhat.


Össze jönni össze jöhet,de ahhoz nagyon tiszta lapokkal kell indulni, őszinteséggel és ha vki erre nem képes az szóljon és lépjen ki.

2018. okt. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
74%
Eleg sok mindenkinek tetszik az otlet
2018. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
53%
Benne lennék F
2018. okt. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
48%
Van ilyen,Hozzuk ossze ! Hajdu Biharban. 38F
2018. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vágyom egy ilyen kapcsolatra. F
2019. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!