Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok/nők, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok/nők, akik hetero kapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés
Ti vágytok rá hogy nővel is legyetek? Ha igen, a párotok hogyan viszonyul a dologhoz ?
2018. aug. 6. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen vàgyom rà, ès a pàrom ellenzi...
2018. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, vágyom rá. Volt is egy kalandom nővel meg egy férfival mióta együtt vagyunk, de nem tud róla.
2018. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, vágyom rá. A páromnak akkor nincs kifogása ellene, ha részt vehet. Azt nem szeretné, ha külön gabalyodnék. Így viszont nincs semmi, mert nagyon nehéz harmadiknak csatlakozót találni. Úgyhogy marad ez vágy.
2018. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan időszakok, amikor vágyom rá, vannak időszakok, amikor úgy érzem elég a párom is. Volt is kalandom másik nővel 2x, a páromnak el is mondtam, mivel az őszinteséget fontosnak tartom, haragudott, de meg tudtuk beszélni, ennek már fél éve, azóta kevésbé van igényem a nőkre, úgy gondolom egy komoly kapcsolat megér ennyi áldozatot, hogy elnyomjam az ilyen jellegű vágyaimat, ha úgy adódik. A hármas felállas nálunk nem opció, a párom nem is szeretné, és én is elbizonytalanodnék tőle, hogy mit is szeretnék valójában. Egyébként 3 éve vagyunk együtt.
2018. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azért nem megyek bele hetero kapcsolatba mert hiányoznának a lányok. Nem akarok szenvedést okozni se magamnak, se egy srácnak.
2018. aug. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen vágyom rá, a párom nem ellenzi.Benne lenne, hogy csak én meg a lány, abban is, hogy ő csak néz, abban is, hogy kipróbáljuk a 4es felállást.

Beszélünk róla idönként de igazából nem történik semmi.

Az elején ugye a rózsaszín köd, csak egymással voltunk elfoglalva, most 1 éves kisbabánk mellett örülünk ha összejön kettesben egy normális szex..

Sokat fantáziálok, remélem idövel majd lesznek kalandjaink.

2018. aug. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!