Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lànyok ki engedné meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok ki engedné meg a biszex pasijànak hogy kapcsolatban szexelhessen màs fiúkkal?

Figyelt kérdés
olvastam egy csomó kérdést ezzel kapcsolatban..és nagyon sok làny aztírta hogy igen engedné de csak pasival..csajjal nem..nekem egyik baràtnőmse akart hallani semmi ilyesmiről sajnos :/ valahogy mindig szakitàs lett a vége ha felhoztam ezt a témàt,vagy csak szimplán hetero lànyok nem képesek ezt elfogadni? 25f

2018. júl. 6. 19:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%
Szóval azon vagy kiakadva, hogy egyik barátnőd sem díjazta, hogy az engedélyükkel akarod őked megcsalni? Idióta.
2018. júl. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
esetleg valamo értelmes válasz?:D
2018. júl. 6. 19:14
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
Egyet kell értsek az elsővel. Akármilyen nemű, a megcsalás az megcsalás. Nekem is teljesen mindegy lenne ha biszex lenne a pasim, hogy fiúval, vagy lánnyal csal meg, megcsal és kész.
2018. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
3.te teljesen félre érted:P én azokra a lànyokra lennék kivàncsi akiket ez izgat..és engedné..benne lenne :P hogy van -e ilyen:D persze tiszteletben tartom a te álláspontodat
2018. júl. 6. 19:22
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Nézd, én biszex lány vagyok, de ez semmit nem változtat azon, hogy egyszerre egy emberrel akarok kapcsolatban lenni, mindegy, hogy milyen nemű az illető. Szerintem ismerkedj úgy, hogy eleve nyitott kapcsolatot keresel, és akkor nem lesz ebből probléma. Ha pedig nem tudnád elviselni, hogy a párod mással is lefekszik, akkor tőle sem kéne elvárnod, hogy jó képet vágjon hozzá, hogy te megteszed.
2018. júl. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak a hetero lányok nem érthetik, én se lennék ebbe benne biszexként. Kapcsolat nálam két emberről szól. Természetesen ez rám is ugyanúgy vonatkozik.
2018. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

Benne vagyok. Biszex a barátom és mivel vannak dolgok amit nem tudok neki megadni engedem neki.

23 N

2018. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
Ha biszex fiú vagy keress biszex lányt, akivel még az elején megbeszélnétek ezt.Szerintem is megcsalás ha össze vissza mész a párod nélkül, de menjetek együtt.Mi is ilyet keresünk a baj csak az, hogy vagy nagy a távolság, vagy kövérek.
2018. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Én biszex lány vagyok, és csatlakozom azokhoz, akik azt mondják, hogy nem fér bele. Ha kapcsolatban vagyok valakivel, és szeretem, nem az a prioritás a számomra, hogy minden egyes szexuális fantáziámat maradéktalanul ki tudjam élni, főleg nem a párom kárára.
2018. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Én megengedem neki. Számomra nem megcsalás ha a tudtommal és engedélyemmel történik,ráadásul fiúval. Egyszerűen keress olyan lányt,akinek belefér,sokan vannak akiknek belefér.


26/L

2018. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!