Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez egy egészségtelen kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy egészségtelen kapcsolat amiben vagyok rámnézve? Infantilis kapcsolatban vagyok alárendelt félként. Mi lesz velem? Biszex vagyok és fiú.

Figyelt kérdés

Én vagyok a kisfiú és gy is vagyok kezelve amikor együtt vagyunk. A gondoskodás és a szeretet és azok a dolgok amiket kapok jólesnek. Én egy age play-er vagyok, szeretek más kort eljátszani és ezt nagyon élvezem. ilyenkor azonosulok a jétszott korral és nem rejtem el érzelmeimet. teljesen viszaregesszálok a gyerekkoromba, amit sajnos hamar abba kellett hagynom, mivel fel kellett nőlnöm korán. nem vagyok pelenka perverz vagy ilyesmi, de a többi dolog, játékok és mesék és séta a parkban egy overálban megvannak. egy jó ebéd a partneremmel akit apunak hívok, és utána egy lefektetés, szundizni stb hihetetlen jólesik. VISZONT.


Mint most is, gondolkodom. nem tudok aludni és marcangol egy gondolat. HOL leszek késöbb? NEM látom magam 10 év múlva. Nem lesz családom? Szeretnék családot, szeretnék gyerekekt és feleséget, de közben azt szeretném legjobban hogy folytathassam a gyerekkoromat ahol abbahagytam.... de ez nem normális. viszont annyira jó érzés hogy nem cserélném el semmiért. Elötte nagyon depis voltam viszont mióta benne vagyok ebben a kapcsolatban nem kell szednem gyógyszereket sem rá, mert boldog vagyok. Viszont mostanában gyakran rámjön ilyenkor este, hogy mi a fenét is csinálok? ezt kérdezgetem magamtól és nem tudom mi a helyes válasz. i lesz velem?


2017. nov. 9. 02:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a pároddal, hogy nem szeretnéd, hogy örökké tartson. Ugyanakkor addig maradj benne aig ugy nem erzed, hogy nem fogsz visszazuhannai a depibe. Lehet h akarsz feleséget/gyereket de az nem ugy megy hogy szerdán ezt abbahagyod csutörtökre meg kesz a csaladi elet. Valahogy tul kell elni a kozbeeso reszt is. Probalj eloszor a kapcsolaton belul ferfiasabban viselkedni.
2017. nov. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!