Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek lenne olyan aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne olyan aki belemenne (nő vagyok), hogy hárman éljünk egy kapcsolatban?!

Figyelt kérdés

Mármint én egy másik nő,és egy férfi .

Gáz hogy nekem ez egy hatalmas vágyam?

Mennyi erre az esély,hogy összejöjjön?


2018. okt. 16. 21:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%

És akkor mindenki mindenkivel?

Lennének gyerekek is, mint egy mormon család?

2018. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
35%

Én és még két nő? Naná hogy :)


38/f

2018. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Igen,együtt élni hárman..

Gyerekeket nem tudom végülis,de akár az is beleférhetne idővel..

2018. okt. 16. 21:51
 4/30 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem igen összejöhet !
2018. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%

Férfiként én is kipróbálnám, bár én két férfi egy nő felállásban gondolkodtam.


Azt gondolom kicsi az esély, mert ez egy viszonylag szokatlan formája a kapcsolatoknak és az emberek (idehaza meg aztán főleg) meglehetősen elítélik azt ami nem szokványos, sajnos nagyon valószínűnek tartom, hogy sok kéretlen megjegyzés és értetlenkedő tekintet szegeződnek a kapcsolat mindhárom tagjára, azonban azt is gondolom, hogy csakúgy mint egy nyitott kapcsolatból egy hármas kapcsolatból is nagyon-nagyon sokat lehetne tanulni, az önzetlenséget, türelmet, tiszteletet és a másik vágyának elfogadását illetően, összességében remek fejlődési lehetőségként tekintek egy ilyen jellegű hármas kapcsolatra, de akár egy nagyobb közösségre is:)


Valójában a legtöbb kapcsolat azt hiszem azon múlik, hogy a benne élők mennyire képesek kompatibilisek lenni egymással, és hogy mennyire illenek össze adott személyek a kapcsolat dinamikáját illetően.

2018. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Most miért olyan lényeg hány éves vagyok?

28 amúgy..

Jah és nyilván mindent hármasban szeretnék,de persze nem lenne féltékenység akkor sem ha időnként csak velem,vagy épp csak a másik nővel lenne a férfi.

Vagy épp csak mi nők szeretkeznénk..

2018. okt. 16. 21:55
 7/30 A kérdező kommentje:

Igazából az nem érdekelne más mit szólna hozzá,sőt abban biztos vagyok férfi lenne aki benne lenne ilyenben..

Inkább abban nem vagyok biztos,hogy a nők között akad e olyan aki ilyen életre vágyna.

2018. okt. 16. 21:57
 8/30 anonim ***** válasza:
45%

én ilyen kapcsolatot max BDSM elemekkel tudok elképzelni, de anélkül olyan fura lenne


de biztosan van olyan aki élne ilyenben

2018. okt. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Tuti h van ilyen ember
2018. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
78%

5 évig ilyen kapcsolatban éltünk, írtam már itt erről valamelyik kérdésre válaszolva.

Működtethető és lehet nagyon tartalmas is ez a felállás (nem csak szexuálisan!)

2018. okt. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!