Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, nektek milyen külsőre a férfi ideál?

Figyelt kérdés
2018. okt. 9. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Colin Farell
2018. okt. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Apám kicsit hajaz erre a csávóra. Én nem lettem ilyen szerencsés és anyámra ütöttem. xD
2018. okt. 9. 18:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Hány éves édesapád? :D

#1

2018. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen hosszú hajú, magas, vékony, picit az a nagytesó beütés (az eléggé fétisem). Izom ne nagyon legyen, inkább "nőies" vonásai legyenek. Lehet cuki is..


C:

2018. okt. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért ez a Colin helyesebb meg inkább fiatalabb korában hasonlított rá, már azért nem mai gyerek fater. :D
2018. okt. 9. 21:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Magas,jóképű,göndörhajú, izmos,nagy intimméretű, sármos,szívdöglesztő.


21/L

2018. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Százezredjére fogom leírni, de nekem a gyermeki báj a gyengém. Ha úgy tetszik, az a fajta biszex vagyok, aki valójában csak a feminin vonásokra gerjed, és ez a fajta szenvedélye erősebb annál az igénynél, hogy ténylegesen nő legyen a kiszemelt. :D Minél szőrtelenebb és aranyosabb, annál jobb. Ha ehhez társul egy kedves és együtt érző személyiség, még bele is szeretek.
2018. okt. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7 nagy körvonalakban én ilyen vagyok de ettől függetlenül még messze nem biztos hogy bejönnék neked :D
2018. okt. 13. 00:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ennél specifikusabban nem nagyon tudnám leírni, mert nem él a fejemben egy konkrét kép az "ideálisról" milliméterre pontosan megszabott paraméterekkel, az összhatás az, ami számít. Akit látok élőben, lehetőleg megnyilvánulni is, arról meg tudom mondani, hogy bejön-e. :D
2018. okt. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kérdésböl meg a nyálas dialógusból ordít, hogy a kérdezö egy aberrált fiú.
2018. okt. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!