Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk/lanyok! Nektek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/lanyok! Nektek milyen kulseju pasik/csajok jonnek be?

Figyelt kérdés
Nekem a sportos, szalkas es csupasz testu pasik, szeles vallakkal. A haj es szemszin mindegy, de ferfias legyen az arca.

2018. jún. 13. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aki bejön 😃
2018. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az alacsony cuki csajok jönnek be.



24, sportos, széles vállú, szálkás fiú

2018. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs különösebben ideálom. Legyen ápolt és azért ne legyen kövér. Lehet, alacsony, magas, szőke, barna, stb. F
2018. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Vörösvár válasza:
Nekem nem a külsö számít......Szeretem a kedves,káros szenvedélytől mentes,házias(tudjon főzni)ápolt legyen
2018. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aki alkatra és természetre bejön, de alapból a vékonyabb kis mellű csajok.
2018. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a babaarcú, átlagos testalkatú (nem túl kigyúrt, de azért egészségesen sportos) pasik. A haj- és szemszín mindegy. A haja ne legyen hosszú, de azért kicsit hosszabb, mint tüsi, hogy bele lehessen túrni. :)
2018. jún. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pár plusz kilóval rendelkező vagy telt lányok jönnek be a leginkább, akik nőiesen formásak.

Haj és szemszín igazából nem számít, csak legyen összhangban az egész és legyen szép az arc.

Ami még nekem nagy plusz, ha látom az illetőn, hogy elfogadja magát. Részben ez belső tulajdonság, de a külsőn látszik meg igazán.

2018. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ha egy lánynak gyerekes, baba arca van. Maximum 165 cm legyen, mert nagyon szeretem ha alacsony a lány (pedig 190 vagyok) és lehessen rajta mit fogni.
2018. jún. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs konkrét ideálom, de ő kb bármit csinálhatna velem 😏😍👉👌👅 [link]
2018. jún. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem bejön valamiért az ha egy pasinak anatómiailag nagy szája van. Tetszenek még a zöldeskék szemű férfiak, de a barna is. Igazából amíg normálisan ápolja magát, addig nincs csúnya pasi. Legalábbis szerintem. De ő azt csinálhatna velem, amit csak akar <3 : [link]
2018. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!