Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal,20-25 éves párok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal,20-25 éves párok, csajok, srácok, tudnátok válaszolni kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25 éves házas pasi vagyok, eléggé nyílt szexuálkis vágyakkal. Konkrétan engem vonz az hogy egy baráti pár előtt szexelni, párcsere tabu, szex erdőben, kiránduláson ,strandon, próbafülkében, tehát extrémebb dolgok.

Érzelem és szeretet kimutatás függő vagyok, ha szex nincs, imádom az összebújást, ha csak csókolózunk, ha csak simagatjuk egymást, emrt arra van idő, a perverz beszélgetéseket, utalásoakt, stb.

Feleségem ezzel szemben:

szex hetente, de csak szex, semmi más intimitás, csókolózás is csak szex közben, szexen kívül más szexualitás nincs, mert a szexuális kapcsoalt csak szex, iylesmi. EGy spontán szopás, nyalás, iylenek az nem jó neki. Nem bújik, ne msimagat, nekem sem hagyja, mert ne gonoszkodjak már, iylenek.

Ötletek, vélemények ,tapasztalatok?


25 évesek vagyunk.



2018. jún. 13. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális vectoraitok nagyon nem egy irányba mutatnak. Ilyen szempontból nagyon nem passzoltok. Ebből még lehet komolyabb probléma, ha nem tudtok egy közös nevezőt létrehozni.
2018. jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Esküvő előtt nem volt ilyen?

Ha pedig de, akkor miért vetted el?

2018. jún. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Az én párom is hasonló volt, most ott tartunk, hogy legalább hagyja, és élvezi amit csinálok.

Ez volt a kérésem, ha te legalább nem is viszonozod, akkor hagyd én hadd csináljam.

Most néha néha ő is viszonozza, ilyen típus.

Főleg "prűd, maradi" családbol érkező emeberknél jellemző ez.

2018. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nyílván msot köveztek majd emg stb, de attól függetlenül hogy milyen a szexualitása, meg hogy iszonyatosan prűd, maradi, és szexuális intelligenciáéja zérus, mgé szeretem ,sé imádom! Hát ezért vettem el, mert SZERETEM! Komolyan!


Utolsó! Valóban iylen családbó lszármazik :).

Kicsit konkrétabb elképzelés hogyan ránthatnám ki ebből? :)

2018. jún. 13. 12:30
 5/13 anonim ***** válasza:
egyezik vele az ízlésem, miért veled van?
2018. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
*taps*
2018. jún. 13. 12:41
 7/13 anonim ***** válasza:

Dettó.

Mi elváltunk - 10 év után.

2018. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kirántani sehogy sem tudod ebből.

Aki ilyen környezetben nevelkedett, nem tudja elhajítani a bele nevelt dolgokat

Vagy elfogadod ezt, vagy elhagyod.

Ne várd, hogy egyszercsak megjelenik előtted dominának öltözve, és ostorral csapkod majd, hogy elégitsd ki.

Ha türelmes vagy vele, szép lassan kicsit javulhat a helyzet. De sosem lesz olyan, mint egy szexuálisan teljesen nyitott családból érkező valaki.

2018. jún. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem értesd meg vele, hogy a szexen kívül más intim dolgok is vannak, és ha egyszer ráérez, már menni fog. De nem fog megváltozni, ha nem mondod neki, vagy nem kéred tőle. Az, hogy nem is csókolóztok, csak szex közben, elég extrém. Én nem bírnám. Egy kis simogatás, puszik, csókok, ezekből lehet tudni, hogy a másik fél szeret, így lehet kimutatni, ezek hiányában nem hinném el.
2018. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Prbáűlom ,de mindig jön a túl sokat akarok ,meg Ő nem iylen fajta... érdekes a sztori.
2018. jún. 13. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!