Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal,20-25 éves párok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal,20-25 éves párok, csajok, srácok, tudnátok válaszolni kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


25 éves házas pasi vagyok, eléggé nyílt szexuálkis vágyakkal. Konkrétan engem vonz az hogy egy baráti pár előtt szexelni, párcsere tabu, szex erdőben, kiránduláson ,strandon, próbafülkében, tehát extrémebb dolgok.

Érzelem és szeretet kimutatás függő vagyok, ha szex nincs, imádom az összebújást, ha csak csókolózunk, ha csak simagatjuk egymást, emrt arra van idő, a perverz beszélgetéseket, utalásoakt, stb.

Feleségem ezzel szemben:

szex hetente, de csak szex, semmi más intimitás, csókolózás is csak szex közben, szexen kívül más szexualitás nincs, mert a szexuális kapcsoalt csak szex, iylesmi. EGy spontán szopás, nyalás, iylenek az nem jó neki. Nem bújik, ne msimagat, nekem sem hagyja, mert ne gonoszkodjak már, iylenek.

Ötletek, vélemények ,tapasztalatok?


25 évesek vagyunk.



2018. jún. 13. 12:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"szexuális intelligenciáéja zérus"

Ezt azért hiszem... Inkább azon gondolkodj, hogy miért nem intim a számára "kotelezo" heti 1szexen kívül a kapcsolatotok. Szerintem ennek más oka is lehet,ami valszeg nem most kezdődött. Mehettek akár szexuálpszichológushoz is. Lehet segítene neki abban, hogy rajojjon ő, hogy élvezné, vágyna rá és mi az oka nálatok az intimitás hiányának. Annak is van oka, hogy nem hiányolja. Ennyiből levonni, hogy ő a béna szerintem nagyon elhamarkodott. Én ezt csinálnám, ha kicsit is komolyan venném a kapcsolatot. sok sikert!

2018. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

*ezt azert NEM hiszem...

Kimaradt a lényeg.:D

2018. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Ebben is van igazság, meg a többiben is.

Az a baj ,hogy évek leszűrt tapsztalatait, itt, átadni, hogy mindenki úgy, egész valójában láthassa a helyzetet, lehetetlen.

Sokminden kimarad, sokminden általánosításra kerül, és ezért születhetnek nem megfelelően, a helyzetre illeszkedő vélemények ,amik jók ,cak nem a valósághoz idomulnak. Dehát ilyen ez az online kérdezősösdi sajna :/.

2018. jún. 13. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!