Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek többet érez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többet érez?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmről lenne szó.Akiről eddig úgy tudni,hogy hetero,jelenleg van egy barátja.De sokszor furcsán viselkedik,olyan mintha többet érezne irántam.

Van olyan,hogy olyan közel teszi a fejét,hogy az orrunk össze ér,ekkora a szemembe néz mélyen de a tekintete áttér a számra.Nagyon sokszor a nyakamat puszilgatja.Megesett már az is,hogy puszilgattam az arcát és rám nézett,és mozdulatlanul nézett,ha nem rántam el a fejem szájra ment volna.Viszont olyan is volt,hogy mindketten egyszerre akartuk egymást megpuszilni és akkor zavarba jött,nevetett és elrántotta a fejét.Amúgy sajnos én többet érzek iránta,de bevallani nem merem és egyelőre nem is akarom ezt tenni.Azokkal a válaszokkal kíméljetek ahol azt írjátok,hogy kérdezzek rá.Nem olyan egyszerű ez,még ha a legjobb barátnőm se :)

!!!Ha van helyesírási hiba előre is elnézést kérek!!!



2018. szept. 30. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek de én fiú vagyok, tudom hogy a lányok a barátságnál tovább szoktak menni mint a fiúk (pl puszilás). De talán többet érezhet (szerintem), mivel ez azért a barátságnál picit tovább megy.

Főleg az orros dolog és a nyakpuszilgatás miatt gondolom ezt.

Egyébként tudja rólad hogy biszex vagy?

(szóval szerintem többet érez)

Sok sikert kívánok ebben az ügyben, remélem hogy összejön valami.

2018. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudja.Elobb kuldott egy csomo leszbis képet,egyre furabb
2018. szept. 30. 19:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Leülnél beszélgetni vele a szexualitásodról, és elmondanád, hogy biszex vagy, közelebb juthatnál a megoldáshoz. Ha nem mered direktbe nyomni, akkor általánosságban kezdj ilyen témájú beszélgetésbe, és csak akkor valld be, hogy biszex vagy, ha nem zárkózik el, hogy ő hetero, és nem érdekli az ilyen téma.
2018. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első kommentelő vagyok.

A leszbikus képek után szerintem többet érez ő is.

Beszélgess vele erről.

2018. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy sajnos barátja van :(
2018. szept. 30. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem "sajnos". Ha közös a vonzalom, akár hármasban is jól érezhetitek majd magatokat, de előtte mindenképp beszélj vele, mondd el, hogy vonzódsz a lányokhoz is, és talán iránta is többet érzel..
2018. szept. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tényleg az a legcélszerűbb, ha rákérdezel. Mert simán lehet, hogy csak olyan szinten biztonságba érzi magát melletted, hogy ezt az oldalát is meg meri mutatni (vagy tényleg arról can szó, hogy úgy szeret)
2018. okt. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hármasta?Jezusom,hat nem xd ezt egyikunk se szeretné az biztos.A pasija elkoltozott,neki suli van es csak vasarnap tudnak amugy talalkozni.
2018. okt. 1. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!