Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek többet érez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek többet érez barátságnál?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy osztálytársam akivel folyton taperoljuk egymást. Órákon amikor ülünk szinte mindig összér a lábunk, elkezdjük egymás kezét fogdosni. Sokszor befeszífi az izmait is nekem és mutogatja, volt már hogy öltözőbe is póló nélkül. Többször előfordult már, hogy rámhajtotta a fejét, úgymond “odabújt” . Van sokszor, hogy szemezünk de nemtudom eldönteni, hogy vajon akar e valamit. Néha meg teljesen bekattan és eltaszít magától, máskor meg aranyos és ő kezdeményezi a tapit. Nemrég egy buliban birkóztunk és a végén hagyta hogy egy kicsit feküdjek a mellkasán. Szabaiból pedig azt veszem k, hogy elitéli a melegeket, bár ez betudható annak is, hogy elterelje a gyanút magáról.

Még annyi, hogy 18 éves és még nemvolt barátnője ha ez számít valamit. 1-2 kavarás volt smárolással, se tudtommal még szűz.



2017. okt. 5. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
6%

Nem meleg.

Aki meleg az a farkadra teszi a kezét és megkérdezi hogy leszopod?

23/meleg/ passzív

2017. okt. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Szerinted az emberek nem unják már a kérdésedet? Mert szerintem marhára...
2017. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Mintha már olvastam volna ezt nem is egyszer...

Aki meleg, az faszra bukik és ez gyorsan kibukik!

23meleg/p

2017. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Tuti meleg, de dicsérd meg pl. hogy milyen izmos és nézd hogy reagáll rá.
2017. okt. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Beszélj vele!!!
2017. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

Az előttem íróknak, annyiban van igazuk - semmi többen -, hogy ezt a típusú kérdést, ilyen paraméterekkel, már számtalanszor kiírták. Ez mindössze azt mutatja, hogy mások is vannak ebben a szituációban, s ezzel együtt óva intenélek, hogy rengeteg ember van, sokféle személyiséggel, így vannak, olyanok, akik testikontaktus megteremtésével kerülnek közelebb mindenkihez, vagy éppen azokhoz, akik érdeklik.

Amennyiben azt mondod, hogy eddig elutasító volt a melegek felé, akkor én a helyedben először csak a tudtára adnám a dolgot: ezt mindenképpen személyesen -négyszemközt, esetleg egy olyan személlyel még, akiről tudod, hogy biztosan jól fogadná, természetesen egy jó beszélgetésbe beletéve - és nem rámenősen.

Amennyiben szerencséd van, akkor egy normális hetero, aki ezután elfogad téged és támogat.

Ha nincs szerencséd, akkor tényleg viszolyog a melegektől és ezen egy élő-, baráti példa sem javíthat.

És ha piszok nagy mázlista vagy, akkor ő is meleg és ezt szívesen megosztja veled, ám nem kezdene veled kapcsolatot - mert pl. nem kíván osztályon belül, vagy éppen egy barátjával ilyen kapcsolatot létesíteni.

Hogyha pedig az aranyhalacska, a hullócsillag és a szülinapi gyertyáid is azt akarják, akkor ő is meleg és kapcsolati szándékkal feléd vonzódó.


Nem lehúzásképpen, de tényleg dibdáb esélye van az utolsónak, ami ezáltal már-már fantazmagórikus vágyálommá törpül. Nekem is volt ilyen helyzetem, ugyanis egy nagyon jó - mondhatni legjobb - barátom eléggé megtetszett és úgy döntöttem, hogy elmondom neki, hogy meleg vagyok (nem láttam esélyét annak, hogy ő is meleg lenne, maximum, hogy bi, ez még most sem tisztázott :3). Nagyon jól fogadta a hírt - amit egyébként csupán elhintettem egy beszélgetésben -, bár először nem akarta elhinni. A kapcsolatunk maradt/ marad a baráti szinten, ám tovább mélyült és szinte akármit meg tudunk egymással vitatni.


Szóval én buzdítanálak a vallomás tételre - ismét hangsúlyoznám, hogy mindössze a melegségedet tisztázd így első körben - és nagyon szurkolok, hogy a "főnyeremény-lehetőséget" kapd meg!

Amennyiben úgy érzed, hogy szívesen fordulnál tanácsért hozzám, bátran tedd meg, örömest és buzgó odaadással fogok segíteni, amennyiben ezt értelmi képességeim/ eddigi tapasztalataim engedik.

2017. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!