Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A legjobb barátnőm többet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm többet érez irántam min barátságot?

Figyelt kérdés
Minden azzal kezdődött, hogy ha más lánnyal lógtam akkor egyszerűen besértődőtt és befordult egész nap, ha meg hozzá szóltam akkor meg csak tagadta, hogy zavarja, hogy mással is voltam meg bunkózik. Igazából erre már rájöttem, hogy féltékenység volt mert ezelőtt pár nappal el is mondta, h szokott féltékeny lenni, ha mással vagyok.. oké ez még annyira semmi..megbeszéltem vele, hogy semmi oka a féltékenykedésre mert nem fogom lecserélni meg semmi ilyesmi. Ez ment két hétig, hogy állandóan depizett, ha már egy másik lánnyal beszélgetek.. aztán jött az, hogy nekem barátom lett..és, amikor a barátom velem volt ő is ott volt..ez bonyolult amúgy nem lógott rajtunk meg ilyenek mindegy. Szóval ott volt velünk és miután ugye én elköszöntem a barátomtól meg, amikor mondjuk megöleltem, ahogyan rám nézett a barátnőm olyan mint, amikor látsz egy neked tetsző srácot/lányt , aki a barátjával/barátnőjével van és te meg nézed őket, hogy fhu de nem bírom azt a csajt vagy pasit mert nekem kéne az a pasi vagy csaj.. és miután barátomtól elköszöntem suli után barátnőmmel indultam haza és egy mukkot nem szólt és úgy nézett rám, ahogy az előbb leírtam..meg mintha fájna neki..állandóan azt hajtogatja nekem, hogy nekem ő nem olyan fontos mint én neki blablabla..és azért kezdtem el gondolkozni azon, hogy esetleg leszbi mert asszem negyedikben volt az utoljára, hogy neki tetszett valaki..azóta mindig azt mondja nem, nem tetszik neki senki, amit nem értek mert most na valakinek csak kell lennie.. és teljes mértékben megbízunk egymásban. Hát kb így ennyi.. amúgy volt még pár ilyesmi dolog de nem tudom azokat pontosan leírni bocsi:/ köszönöm szépen a válaszokat. 15/L
2017. márc. 26. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ezt csak kommunikációval tudjátok megoldani.

Amúgy te nyitott lennél arra, hogy összejöjjetek, vagy heteró vagy? Mert ha heteró vagy akkor el kell beszélgetned vele, hogy ne legyen féltékeny, mert ez nem egészéges, hiszen mérgezi a kapcsolatotokat.

2017. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én heteró vagyok teljesen. De semmi bajom amúgy se a melegekkel se a leszbikkel. Már próbáltam vele beszélni ilyesmiről persze nem úgy full komolyan mert félek, h ha tévedek és semmi ilyen nincs mondjuk megharagszik.. akkor, amikor volt ez végülis azt mondta nem az de hát alapból nem volt tényleg komoly beszélgetés szóval na..
2017. márc. 26. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Pedig erről komolyan kellene beszélgetni, mivel ez neki is rossz meg neked is. Neki azért mert így feleslegesen pazarol el időt, hiszen téged nem kaphat meg, plusz így csak rád koncentrál nem olyanokra akikkel összejöhetne.

Szóval jobb lenne ha beszélnél a fejével, nem kell összeveszni, meg nem is hiszem hogy megharagszik hogyha őszinte vagy vele, márpedig most arra van szükség. Hogyha meg megsértődik akkor sincs semmi baj, még fiatalok vagytok, majd idővel rájön, hogy hülyeségen problémázik, hiszen ebben az esetben a barátság fontosabb, mivel te nem vonzódsz a saját nemedhez.

Amúgy az már biztos, hogy ő leszbikus, és nem csak baráti féltékenység ez?

2017. márc. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Holnap megbeszélem vele ezt az egészet. Nem, egyaltalan nem biztos. Pont ez az, hogy nem tudom. Voltak olyan jelei de azok sem biztosak. De tényleg az lesz a legjobb, ha tisztázom ezt vele már holnap. Köszi szépen, hogy írtál!:)
2017. márc. 26. 23:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, remélem minden rendben lesz! Sok sikert!
2017. márc. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hozd fel "csak úgy véletlenül" a lánnyal csókolózás témáját. Pl. egyszer kipróbálnád. És mivel ő a legjobb barinőd, csak vele próbálnád ki és senki mással. Az elején tuti terelne, hogy fúj, de ha utána - a csók előtt - tulságosan csillogó szemekkel nézne rád, akkor kezdhetsz gyanakodni.
2017. márc. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én volt volt páromnak is ilyen barátnője volt, férjjel, gyerekekkel. Abszolult nem leszbi dolog ez, csupán valami lelki probléma, ami szinte minden nőnek van. A te barátnődnek ez jutott. Nálunk meg lett szakítva a barátság, miután egy hosszabb nyaralás után végképp "megbolondult" az illető. Már hogy mi nyaraltunk.
2017. márc. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hu..hát én remélem megtudom ezt vele beszélni mert nem szeretném, hogy ilyesmi miatt megszakadjon a barátságunk. Köszönöm a választ!:)
2017. márc. 27. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!