Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kíváncsi hetero srác lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi hetero srác lennék?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok, alapvetően a csajok tetszenek, velük is akarok majd párkapcsolatot, de azért azt is kipróbálnám, hogy milyen lehet egy fiúnak kiverni, vagy orálozni vele.

2018. júl. 11. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Aki le akar szopni egy másik férfit az biszexuális, nem heteró.
2018. júl. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem mivel kíváncsi hetero nem létezik, azok találták ki ezt a kifejezést akik nem tudják kimondani azt a szót hogy biszex. Ezzel nincs semmi baj, nem te vagy az egyetlen, de így ne hívd magad se heteronak, se kíváncsi heteronak, se többnyire heteronak, mert a hetero azt jelenti hogy csak az ellenkező nem vonzza. Pont. Akkor is biszex vagy ha 95 százalékban a lányok vonzzanak, a hangsúly nem az arányokon van, hanem hogy akármilyen mértékben is de izgat az ellenkező nem.
2018. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

Egyébként lehet, hogy csak kíváncsi hetero, mert még nem próbálta.

Kérdező, szerintem mindenképp próbáld ki legalább a kiverést, orált, és aztán úgyis látni fogod, hogy csak kíváncsi voltál-e erre, vagy valóban vonz téged.

2018. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kíváncsi hetero tudjátok kire kíváncsi? A lányokra. Aki már a fiúkra kíváncsi az kíváncsi biszex, de aki hetero elborzad a gondolattól is.
2018. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%

Ugyanígy vagyok vele.


Az egyetlen dolog ami izgat, hogy egy legalább 130-140+ kilós nagydarab férfi maga alá gyűrjön és a torkomba élvezve fulladásig szopasson és nyelessen kiszolgáltatott helyzetben.


De semmilyen más dolgot sem tudnék elképzelni.


Viszont nagyon izgató lenne, ha így "legyőzne" és felnyársalná a nyelőcsövemet.

2018. júl. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Tudjuk utolsó nem kell még 600 kérdés alá odaírnod, meg kérdésként 200x kiírnod.
2018. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem tedd is meg

Én némileg kényszerben (is) mentem bele de már élvezem ha előkerül 1-2 farok amiből ki lehet mindent szopni

2018. júl. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még talán az sem.


Sok 18 éves srác fantáziál erről.

Aztán vagy kipróbálja,vagy sem.

18 évesen még nagyon képlékeny a szexualitás.

2018. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!