Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek egy ilyen haver...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen haver teljesen hetero, vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy haverom, akivel olyan dolgokról szoktunk beszélgetni, hogy hány centi, mennyi szokott kijönni, meddig bírja egyedül vagy a csajával, ilyenek.


Aztán pl volt olyan, hogy tanácsot kértem tőle edzést illetőleg, és küldött magáról ilyen félmeztelen képet hogy jelenleg neki hogy nézz ki.


Meg amikor elmeséltem neki az élményem, kérdezgeti hogy lenyelte-e a csaj, jól a szájába élveztem-e, ilyenek :d



2018. ápr. 15. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

öööö

Bocs, lehet csak a hülye női agyammal én nem tudom felfogni, de

az még ok, hogy megbeszélitek, hogy mennyi sperma jön ki, meg hány centi a másik farka, az még tök heteró, de az, hogy a kijött spermát lenyelte-e a csajod az már full b**zis téma?

what?

2018. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ayxcvb válasza:

Az miért ratyis hogy azt kérdezi hogy lenyelte-e a csaj????Szerintem ez tök "hetero" kérdés volt a részéről.

Gondolom még kamaszok lehettek hogy megbeszélitek egymás között hogy mekkora meg hogy mennyi jön.

2018. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egyes válaszolóval egyet értek, ilyet heterok nem kérdeznek meg egymástól.

Azt hogy lenyeli e vagy nem még oké, de heterokat nem érdekli hogy kinek mekkora.

2018. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális dolog, főleg a 18 év alatt. A fiúk máshogy intézik a beszélgetést, mint a lányok, nálunk ez is bele tartozik. 👍 15/f
2018. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!