Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, mit gondolok? Szerinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondolok? Szerintetek sem teljesen heteró nő, aki bármilyen okból szájon csókol egy másik nőt?

Figyelt kérdés
A kiszemeltemről van szó.Nagyon rég nem tini már,és elvileg józan volt,amikor ez történt.Szerintetek van rá esély,hogy nem heteró.Mert amúgy házas is volt már,de,mint tudjuk ilyen előfordulhat biszexuálisoknál is.
2018. ápr. 13. 01:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

*Lányok,mit gondoltok?

Bocsi,elírtam,siettem. :D

2018. ápr. 13. 01:20
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljes heteró is lehet aki kíváncsi volt kicsit.

De persze lehet, hogy nem az.

2018. ápr. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

hogy van e esély rá, persze, de lányoknál a csók annyira elterjedt és normális. Feleségem is nem egy lányt csókolt már meg (előttem is), de attól 99% pasikra gerjed.

De poén csókolózni csajjal ezért néha kipróbálta

2018. ápr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De mi az,hogy "kíváncsi" meg "poén"?!Jesszus.Oké,én is biszex vagyok,de ilyet így lehet nehezebben gondolok bele,de tuti nem csókolnék meg senkit "poénból" meg "kíváncsiságból".Nagyon gáz,ha mások ezzel így vannak.De nem is hiszem,hogy,aki egyszer is bármilyen okból erre vágyik az teljesen hetero.Ugyanis nekem van egy haverom,aki heteró,és még egy másik nővel való csóktól is viszolyog meg minden hasonló dologtól...
2018. ápr. 13. 08:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szájon csókol akkor valamit biztosan érez. Ez lehet fellángolás,lehet megfogtad érzelmileg,lehet bármi,de biztosan van valami.Az ilyen hímsovén válaszokkal,meg hogy kíváncsi, meg szórakozik,meg unatkozik,meg azt se tudja mit csinál, pedig ne foglkozz.Még bemagyarázzák neked, hogy a nők nem tudják irányítani az érzelmeiket. De ha már szájon csókolt, tudhatnád mi a helyzet,pl.visszacsókoltál?Hívd el randizni és ezúttal te kezdeményezd a csókot.
2018. ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!Köszi a normális választ!

Sajnos nem engem csókolt meg,hanem egy másik nőt.Akkor még engem nem érdekelt ez a nő,mára viszont nagyon is.Viszont csak pasijai voltak eddig,és publikusan heterónak vallja magát,pedig egy elég őszinte személyiség az átlaghoz képest.Azért is érdekelne mi lehetett ez,és vajon bejönnek-e neki a nők is,mert,akkor talán lenne egy kis esélyem.Ha heteró teljesen,akkor meg nyilván nulla.

2018. ápr. 13. 09:27
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit értünk szájon csókolás alatt? Hogy nyomott egy puszit a másik nő csukott ajkaira? Vagy hogy ténylegesen lesmárolta, nyelvét átdugta a szájába meg minden? Mert nem mindegy.

Én heteró vagyok és poénból puszilnék szájon másik lányt simán, nem jelentene semmit. De nem kezdenék el nyálat cserélni vele. :D

2018. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

"de tuti nem csókolnék meg senkit "poénból" meg "kíváncsiságból""


mert még fiatal vagy és azt hiszed egy csók csak szerelmesek között lehet

2018. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha megcsókolta azt a másik nőt, akkor valamennyi esélyed van, elnézést a kifejezésért,de csak a debilek csókolgatnak másokat "poènból". Persze kérdés,hogy mennyire vonzódik a nőkhöz,lehet hogy nagyon meg kell fognia egy nőnek érzelmileg ahhoz, hogy kezdjen vele; azt te tudod,hogy mennyire szoros a kapcsolatotok és milyen lehetőségeid vannak közeledni hozzá. Nem feltétlen azt jelenti hogy nem őszinte,mert elvileg heterónak vallja magát, lehet,hogy erősebb a heteroszexuális oldala,de akár az is hogy csak szexuálisan vonzódik a nőkhöz. Vagy esetleg titkolni kényszerül a biszexualitását, mert mondjuk el-lehetetlenítené vagy hàtrányosan megkülönböztetésben részesülne a munkájában, vagy homofób családból származik/közegben él. Sok esetben nem az ilyen személyekkel van baj,hogy nem őszinték,hanem a környezettel, hogy kiközösítenék/bántanák ha őszinte lenne. Szóval lehet nála esélyed,próbálj közeledni hozzá!
2018. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szinten vagyok biszex. Szívesen smárolgatok lányokkal, de szexelni/összejönni kizárt dolog. Szóval ezt csak úgy tudod meg ha rákérdezel.
2018. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!