Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha arról fantáziálok hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha arról fantáziálok hogy egy srác és csaj együtt közösen elégít ki engem orálisan, akkor nem vagyok heteró?

Figyelt kérdés
Van valaki fordított esetben? (azaz hogy arra vágyik hogy nővel együtt szo-jon) Szívesen beszélgetnék erről részletesebben is.

2017. okt. 22. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
De nem ám!
2017. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem hiszem. Szerintem is bi vagy.

De hat, puding probaja...:)

2017. okt. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Biztos, hogy bi vagy.

Én már voltam olyan helyzetben, hogy nővel együtt szoptuk a másik férfi farkát, és az is volt, hogy az enyémet szopta egy nő és egy férfi. Mindkét változat nagyon izgató, és nagy élvezet.

2017. okt. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Egészen pontosan miben is áll az ilyen jelzők fontossága?


Félreértés ne essék, nem akarok senkit megbántani vagy kioktatni, de a magam részéről sose értettem az "akkor most nem vagyok heteró?" jellegű kérdéseket. Szerintem a szexualitás lényege (ebből a szempontból) az, hogy minden résztvevőnek örömöt szerezzen az aktus. Ha mindig is a nőkhöz vonzódtál, de egyszer leszop egy férfi és élvezed, akkor mégis mi van? Neked is jó volt, neki is jó volt, és mindenki olyan beállítottságúnak mondja magát, amilyennek akarja.


Lehet, hogy csak azért vagyok ezen a véleményen, mert kamaszkorom óta tudom, hogy biszexuális vagyok, és azóta teljesen beépült a gondolkodásomba, de szerintem ne törődj a kategóriákkal. Ha szeretnéd ezt, találj hozzá partnereket, próbáld ki, és majd meglátod, hogy tényleg bejön-e vagy sem.

2017. okt. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Én szopnék egy pasival másik pasit.

N

2017. okt. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kovpet ***** válasza:
100%
Férfiként én is benne lennék ilyenben, mindkét szerepben :)
2017. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Engem is érdekel oda-vissza a dolog :)


24F

2017. nov. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!