Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Azért nem tudják a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem tudják a férfiak felkelteni már az érdeklődésem mert biszex vagyok, és inkább a nőkhöz vonzódom?

Figyelt kérdés
Még csak pasikkal jártam de mindig tetszetek a nők. 3 éve egy szakítás után oda jutottam, hogy semmilyen értelemben nem tudja felkelteni egy férfi az érdeklődésem. Annyira taszít a személyiségük, a jellemük. Ha beszélek is valakivel és több emberről van szó kb a hideg ráz tőlük, meg unom őket.De gondolom ha vonzódnék hozzájuk nem érezném ezt. Ez zavar is valamennyire és nem tudom azért lehet ez mert inkább a nők tetszenek, és csak a hülye társadalmi elvárásoknak akartam eddig megfelelni? 30N
2018. júl. 7. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát...ha teljesen heteró lennél, undorodnál a nőktől. Sanszos hogy biszex vagy.

Heteróként is lehetsz amúgy férfigyűlölő..

2018. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet azért mert eddig csak idióta emberekkel találkoztál! Ha meg csak a nőkhöz vonzódsz akkor homoszexuális vagy! Én rendes pasiként keresek egy normális nőt, de eddig nem sok sikerrel. Nem tudom de a nők vonzzák az idióta pasikat?
2018. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Megértem, és az egyik legidegesítőbb férfitulajdonság, hogy mindegyik azt mondja magáról hogy de ő nem olyan mint a többi, ő rendes. És ha eddig rossz tapasztalataink vannak velük, akkor azért mert idiótákat fogtunk ki. Önfényezés, meg nagyképűség. Annyira jellemző rájuk.


Eegyébként igen, jól gondolod. Biszex vagy de inkább a nőkhöz vonzódsz, ráadásul eddig el is nyomtad magadban.

2018. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Csak a legtöbbre, de ugyan úgy igazak ezek is a legtöbb nőre. Szóval nem kellene általánosítani.
2018. júl. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, de ennek ellenére nővel még egy ilyennel nem találkoztam, férfiből meg csak ilyennel. És az is megfigyelhető hogy minden ilyen kérdésél jön egy pasi, igazából nem is a kérdésre válaszol csak magát fényezi.

De teljesen mindegy, nem is erről van szó, mert ha valaki (inkább)a nőkhöz vonzódik akkor jöhet akármilyen rendes pasi, az illető akkor is inkább nőre fog vágyni. Nem tesz feltétlen semmi rosszat a pasi, de a nőknek minden egyes cselekedete, negatív tulajdonsága is vonzóbb mint a teljes pasi.

2018. júl. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!