Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon kívánom, hogy lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom, hogy lánnyal legyek, de barátom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Biszex vagyok, a lányok kicsit jobban vonzanak és nagyon szeretném kipróbálni lánnyal, kapcsolatot is el tudnék képzelni lánnyal. Csak hát ott a barátom, akit szeretek. Múltkor turkált a telefonomba és meglátta, hogy itt a Gyk-n a leszbi, meg biszex kategóriába nézelődök és kérdezte nagy vigyorral az arcán, hogy ez mi, nekem mióta vannak leszbi hajlamaim. Meg, hogy menjünk együtt csajozni, meg ha lesz barátnőm próbáljuk ki 3-asban, közbe röhögött, olyan megalázó volt. Belegondoltam így a 3-asba, de nem tudnám elviselni, ha a barátom más lányt is megdugna előttem. Ha a lány meg csak velem foglalkozna a barátomnak nem lenne fair. Megcsalni vagy elhagyni meg nem akarom a barátomat, de nagyon szeretném már lánnyal. Nem tudom mit tegyek. 😏

2018. júl. 1. 09:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát, azért ez nem így működik nálam.. Szerintem lánnyal is ugyanúgy megcsalásnak számít, szerintem.
2018. júl. 3. 13:17
 12/13 anonim ***** válasza:

Ugyan ez a bajom, nem jöttem még rá, hogy mi lenne a megoldás. Ha gondolod, írj:)

20L

2018. júl. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ezt a pasiddal beszél meg. Nálunk bevált 😊

20L

2018. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!