Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nagyon kívánom, hogy lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kívánom, hogy lánnyal legyek, de barátom van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Biszex vagyok, a lányok kicsit jobban vonzanak és nagyon szeretném kipróbálni lánnyal, kapcsolatot is el tudnék képzelni lánnyal. Csak hát ott a barátom, akit szeretek. Múltkor turkált a telefonomba és meglátta, hogy itt a Gyk-n a leszbi, meg biszex kategóriába nézelődök és kérdezte nagy vigyorral az arcán, hogy ez mi, nekem mióta vannak leszbi hajlamaim. Meg, hogy menjünk együtt csajozni, meg ha lesz barátnőm próbáljuk ki 3-asban, közbe röhögött, olyan megalázó volt. Belegondoltam így a 3-asba, de nem tudnám elviselni, ha a barátom más lányt is megdugna előttem. Ha a lány meg csak velem foglalkozna a barátomnak nem lenne fair. Megcsalni vagy elhagyni meg nem akarom a barátomat, de nagyon szeretném már lánnyal. Nem tudom mit tegyek. 😏

2018. júl. 1. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Hát ezt vele beszéld meg.


Na meg igenis: ha már te is élvezkedsz, illene vele is megosztani!

2018. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
Hány éves vagy?
2018. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

"közbe röhögött, olyan megalázó volt. "

Ha ilyen, akkor remélhetőleg hamarosan már nem leszel szerelmes, szakítást, és nyugodtan ki fogod tudni próbálni, hogy milyen lány nyál😊

2018. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2018. júl. 1. 10:25
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetbe és tudtam hogy szeretem a lányokat is de mégse akartam mégcsak megcsókolni se senkit a barátomon kívül. És nem is miattam lett vége. Szóval nem azért,meg persze nem mindenki olyan mint én, de biztos szereted a barátod? Arról nem is beszélve hogy turkál a telefonodban, kinevet, megalázva érzed magad, és már hármasozna is kvázi simán "félrelépne".

Pedig én is még jobban is vonzódok a lányokhoz, rajta kívül lányokkal volt csak kapcsolatom.

2018. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én szeretem a barátomat nagyon, csak olyan bántó megjegyzései vannak néha, meg jól elvagyunk igazából, ha éppen nem kapunk össze valamin.
2018. júl. 1. 12:03
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
jaj Fanni :D
2018. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Én akkor jöttem rá hogy érdekelnek a lányok is, amikor az első gyerek szülése után benn tartottak a klinikán még 2 hétig.

Volt 2 szobatársam, és sokat voltunk egymás előtt meztelenül, meg kenegettük egymást és bennem kifejezetten erotikus vágyakat keltett!

Teljesen le voltam döbbenve, mert ez egy szülés után egy héttel nem hiszem hogy normális.

És amikor kimentem, azután is az foglalkoztatott - természetesen a baba után.

De amikor már lányokkal álmodtam éjszaka egy fél év múlva is, akkor mondtam a férjemnek, hogy vélhetően elmentek nálam, mert ő is jó, de a lányok is izgatnak.

Megbeszéltük, és nagyon megértően fogadta.

Azóta már voltam lányokkal - és igen: én biszex vagyok.

Ennek lassan 15 éve, úgyhogy ilyen lett az életformám: van férjem, és van állandó barátnőm. (mielőtt privátban zaklatnának: igen a férjemnek is ugyanaz lett a barátnője mint az enyém. Számomra kerek a világ.)

2018. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az igen, nem is gondoltam volna, hogy ilyen későn is rádöbbenhet az ember erre.
2018. júl. 1. 17:18
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
miután a pasid turkált cuccaidban,és ki is röhögött,simán "megcsalhatnád". Nem számít annak,mert a másik is lány... és,ha nem mondod el akkor mégis honnan tudná meg?
2018. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!